Kalendarium

Wtorek, 2022-07-05

Imieniny: Antoniego, Bartłomieja

Katalog on-line

Jeśli chcesz zapoznać się z katalogiem naszej biblioteki wystarczy jak klikniesz link: https://m010329.molnet.mol.pl/. Możesz wówczas przeglądać katalog wg autora książki, tytułu i tematu oraz przeglądać zestawienia książek. Widzisz opis bibliograficzny książki oraz czy jest ona wypożyczona, a także ile jest jeszcze dostępnych egzemplarzy danego tytułu w bibliotece.

Ale katalog on-line naszej biblioteki daje Ci również możliwość: podejrzenia własnego profilu bibliotecznego tj. sprawdzenia, jakie książki masz aktualnie wypożyczone - możesz samodzielnie przedłużyć termin ich zwrotu (dwa razy o 10 dni). Masz możliwość rezerwacji wybranej książki (możesz zarezerwować dwa tytuły), a system poinformuje Cię, kiedy książki będą do odbioru. Oczywiście jest też dostępna historia wszystkich Twoich wypożyczeń.

Aby móc w pełni korzystać z katalogu on-line musisz zalogować się na swoje konto.

Jeśli logujesz się po raz pierwszy, to po uruchomieniu linku do katalogu należy kliknąć w ikonkę kluczyka w prawym górnym rogu, następnie wybrać przycisk „Załóż konto”. W nowym okienku zostaniesz poproszony o podanie adresu e-mail. Po wpisaniu swojego maila: ……...@uczen.eduwarszawa.pl, potwierdź, że nie jesteś robotem :):) i naciśnij przycisk "Wyślij wiadomość". Postępuj dalej zgodnie z prezentowanymi wskazówkami. Ta krótka konfiguracja pozwoli Ci korzystać z katalogu przez cały okres nauki w naszej szkole.

Przy kolejnych logowaniach zawsze musisz podawać swój mail i oczywiście hasło, które ustawiłeś przy pierwszym logowaniu.

Do zobaczenia wirtualnie i w realu.