Kalendarium

Czwartek, 2020-04-02

Imieniny: Franciszka, Malwiny

Sukcesy

Sukcesy szkolne w roku szkolnym 2019/2020

Szkolny konkurs plastyczny Mój czworonożny przyjaciel

W kategorii klas pierwszych:

I miejsce   - Julia Duda kl. 1c

II miejsce  - Anna Polarz  klasa 1c

III miejsce - Jakub Rełko klasa 1b

wyróżnienie: Wiktoria Kowalczyk klasa 1a

 

W kategorii klas drugich

I miejsce  - Amir...

Sukcesy pozaszkolne w roku szkolnym 2019/2020

Ogólnopolski konkus Alfik matematyczny

Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie otrzymali:

Niedzielski Tymoteusz z klasy 8c 

Porowski Olgierd z klasy 7d

Starczak Michał z klasy 3a

Nagłowski Tomasz z klasy 2b 

Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie otrzymał...

Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2019/2020

SP114 Mistrzami Targówka w koszykówce chłopców 2020

Nasza reprezentacja chłopców w kategorii młodzież zajęła 1 miejsce.

Gratulacje !!!

1 miejsce - złoty medal

Łukasik Mikołaj (7a SP)

Wróblewski Karol (7a SP)

Karasiewicz Bartosz (7b SP)

Hajduga Łukasz (7c SP)

Komorowski...

Sukcesy pozaszkolne w roku 2018/2019

 

 Ogólnopolski konkurs multimedialny "Cudze chwalicie - swego nie znacie"

wyróznienie - Marta Jaczewska (kl. 6c)


 

Albus MATEMATYKA 2019r.

Kl.4

Ireneusz Krawiec – wyróżnienie

Kl.5

Wojciech Bebernitz – laureat

Alina Filip – wyróżnienie

Kl. 6

Krzysztof Leonarski –...

Sukcesy szkolne w roku 2018/2019

W I semestrze odbył się szkolny konkurs matematyczny „Symetria wokół nas”.

Wyniki:

I miejsce – Alicja Garbacz 8a

II miejsce – Agata Kowalik 6b i Adam Czarzasty 8a

III miejsce – Olgierd Porowski 6d, Ola Wielga 6c, Krzysztof Wielga 4d

 

Wyróżnienie Nicola Szałkowska...

Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2018/2019

 

 

I MIEJSCE ZŁOTY MEDAL:

 

1. Cezary Szczerbiński – kat. kl. I-II chł.

2. Alicja Krawczyk - kat. kl. III-IV dz.

3. Zuzanna Rzeszutek - kat. kl. V-VI dz.

4. Aleksander Małek - kat. kl. V-VI chł.

5. Jakub Paździor - kat. kl. VII-VIII chł.

 

 

II MIEJSCE SREBRNY...