Kalendarium

Niedziela, 2020-09-20

Imieniny: Eustachego, Faustyny

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. O nas
  3. Nauczyciele

Nauczyciele

Kadra pedagogiczna w roku szkolnym 2020/2021

sp114@edu.um.warszawa.pl

mmadry@edu.um.warszawa.pl

awojcicka@edu.um.warszawa.pl

akurzela@edu.um.warszawa.pl

 

Lp

Nazwisko

Imię

Adres e-mail

Funkcja/ przedmiot

Wychowawstwo

1.

Adamczyk

Justyna

jadamczyk@sp114.edu.pl

przyroda, biologia

klasa 7d

2.

Ajdacka

Wiesława

ajdacka@sp114.edu.pl

wychowawca świetlicy

 

3.

Badowska

Danuta

dbadowska@sp114.edu.pl

wychowanie przedszkolne

 

4.

Bartosik

Igor

ibartosik@sp114.edu.pl

 

historia, etyka

 

5.

Belkiewicz

Hanna

hbelkiewicz@sp114.edu.pl

wychowawca świetlicy

 

6.

Bienias

Magdalena

mbienias@sp114.edu.pl

geografia

 

7.

s. Błach

Grażyna

gblach@sp114.edu.pl

religia

 

8.

Borek

Marta

mborek@sp114.edu.pl

wychowawca świetlicy

 

9.

ks. Borowski

Mariusz

mborowski@sp114.edu.pl

religia

 

10.

Burda

Krzysztof

kburda@sp114.edu.pl

pedagog szkolny

 

11.

Cichocka – Balińska

Katarzyna

kcichockabalinska@sp114.edu.pl

 

pedagog specjalny

 

12.

Galińska  - Dajnowska

Elżbieta

egalinskadajnowska@sp114.edu.pl

pedagog specjalny

 

13.

Ks. Domański

Piotr

pdomanski@sp114.edu.pl

religia

 

14.

Domieniuk

Agnieszka

adomieniuk@sp114.edu.pl

pedagog specjalny

klasa 6b

15.

Dubczyńska

Anna

adubczynska@sp114.edu.pl

 

terapeuta integracji sensorycznej

 

16.

Dzięcioł

Paulina

pdzieciol@sp114.edu.pl

 

Język polski

 

17.

Gac

Iwona

igac@sp114.edu.pl

edukacja wczesnoszkolna, etyka

klasa 3a

18.

Gajewska

Magdalena

mgajewska@sp114.edu.pl

psycholog

 

19.

Gorzelak

Małgorzata

mgorzelak@sp114.edu.pl

edukacja wczesnoszkolna

język polski jako obcy 

klasa 1b

20.

Jakubowska

Grażyna

gjakubowska@sp114.edu.pl

język angielski

 

21.

Janasz

Karolina

kjanasz@sp114.edu.pl

pedagog specjalny

 

22.

Kalata - Grula

Bożena

bkalatagrula@sp114.edu.pl 

terapeuta logopeda - neurologopeda

 

23.

Kamińska

Kamila

kkaminska@sp114.edu.pl

informatyka

klasa 6d

24.

Klatowicz

Mariola

mklatowicz@sp114.edu.pl

edukacja wczesnoszkolna

klasa 3b

26.

Klechowska – Kempara

Anna

aklechowska@sp114.edu.pl

 

pedagog wspomagający

 

27.

Kmieć

Anna

akmiec@sp114.edu.pl

pedagog specjalny

klasa 6a

28.

Knyż

Urszula

uknyz@sp114.edu.pl

język polski

klasa 5c

29.

Konewka

Michał

mkonewka@sp114.edu.pl

język angielski

język hiszpański

język polski jako obcy  

 

30.

Konopka

Mateusz

mkonopka@sp114.edu.pl

psycholog

 

31.

Kopacz

Beata

bkopacz@sp114.edu.pl

matematyka

klasa 8d

32.

Kopiec

Izabela

ikopiec@sp114.edu.pl

wychowawca świetlicy

 

33.

Kosatka

Ewelina

ekosatka@sp114.edu.pl

pedagog specjalny

klasa 7c

34.

Kozłowski

Grzegorz

gkozlowski@sp114.edu.pl

wychowanie fizyczne

 

35.

Królicka

Magdalena

mkrolicka@sp114.edu.pl

biblioteka

 

36.

Krysiak

Artur

akrysiak@sp114.edu.pl

plastyka, technika

 

37.

Krzyszczak

Grzegorz

gkrzyszczak@sp114.edu.pl

pedagog specjalny, historia

klasa 8a

38.

Kuśmierz

Sylwester

skusmierz@sp114.edu.pl

wychowanie fizyczne

klasa 7b

39.

Kwaśnik

Zofia

zkwasnik@sp114.edu.pl

Informatyka, matematyka

 

40.

Lech

Maria

mlech@sp114.edu.pl

mlech@edu.um.warszawa.pl

język polski, wicedyrektor

 

41.

Loika

Iryna

iloika@sp114.edu.pl

pedagog specjalny

 

42.

Łabuz

Anna

alabuz@sp114.edu.pl

j. polski

 

43.

Łyjak

Barbara

blyjak@sp114.edu.pl

matematyka

klasa 7c

44.

Maciaszek

Jadwiga

jmaciaszek@sp114.edu.pl

edukacja wczesnoszkolna

klasa 1c

45.

Makowski

Radosław

rmakowski@sp114.edu.pl

język polski

Klasa 4c

46.

Masiulaniec

Martyna

mmasiulaniec@sp114.edu.pl

pedagog specjalny

 

47.

Młynarska

Martyna

mtarnowska@sp114.edu.pl

terapeuta terapii pedagogicznej, rewalidacji

 

48.

Mocek

Aneta

amocek@sp114.edu.pl

fizyka

 

49.

Muchowska

Joanna

jmuchowska@sp114.edu.pl

wychowawca świetlicy

 

50.

Palenga

Angelika

apalenga@sp114.edu.pl

 

 

pedagog specjalny

klasa 5b

51.

Pastewka

Zofia

zpastewka@sp.114.edu.pl

wychowawca świetlicy

 

52.

Pawusiak

Emilia

epawusiak@sp114.edu.pl

biologia, chemia

 

53.

Pieciul

Marta

mpieciul@sp114.edu.pl

pedagog specjalny

klasa 4b

54.

Piotrowska

Katarzyna

kpiotrowska@sp114.edu.pl

 

wychowanie fizyczne

 

55.

Płaska

Anna

aplaska@sp114.edu.pl

edukacja wczesnoszkolna

klasa 1a

56.

Protazy

Krzysztof

kprotazy@sp114.edu.pl

wychowanie fizyczne

 

57.

Raboszuk

Magdalena

mraboszuk@sp114.edu.pl

mraboszuk@edu.um.warszawa.pl

przyroda

dyrektor

 

58.

Rębowska

Lucyna

lrebowska@sp114.edu.pl

 

biblioteka

 

59.

Rola

Małgorzata

mrola@sp114.edu.pl

edukacja wczesnoszkolna

klasa 2b

60.

Ronatowicz

Wojciech

wronatowicz@sp114.edu.pl

wychowanie do życia  w rodzinie

 

61.

Rustowska

Ewa

erustowska@sp114.edu.pl

język polski

klasa 5a

62.

Sarota

Karolina

ksarota@sp114.edu.pl

 

wychowanie przedszkolne, wicedyrektor

 

63.

Sawicka

Anna

asawicka@sp114.edu.pl

edukacja wczesnoszkolna

Klasa 1c

64.

Sieradzka - Słyk

Agnieszka

asieradzkaslyk@sp114.edu.pl

terapeuta terapii pedagogicznej

 

65.

Sikorska

Marta

msikorska@sp114.edu.pl

 

historia,

wiedza o społeczeństwie doradztwo zawodowe

 

66.

Sowa

Karolina

ksowa@sp114.edu.pl

pedagog specjalny

 

67.

Stańczak

Aleksandra

astanczak@sp114.edupl

język angielski

 

68.

Stelmach

Malwina

mstelmach@sp114.edu.pl

pedagog specjalny

 

69.

Sutkowska – Dominik

Danuta

dsutkowska@sp114.edu.pl

wychowawca świetlicy

 

70.

Szanciło - Drożdżak

Maja

mszancilo@sp114.edu.pl

 

język angielski

język polski jako obcy 

Klasa 6c

71.

Szostak

Aleksandra

aszostak@sp114.edu.pl

pedagog specjalny

 

72.

Śliwińska -Izotow

Karolina

ksliwinskaizotow@sp114.edu.pl

język angielski

klasa 8b

73.

Tejkowska

Kamila

ktejkowska@sp114.edu.pl

pedagog szkolny

 

74.

Tokarska

Anna

atokarska@sp114.edu.pl

plastyka muzyka

 

75.

Tołczyk

Jolanta

 jtolczyk@sp114.edu.pl

 

język niemiecki

 

76.

Tuszyńska

Katarzyna

ktuszynska@sp114.edu.pl

religia

 

77.

Wacławek

Adam

awaclawek@sp114.edu.pl

 

wychowawca wietlicy

 

78.

Walczuk

Dorota

dwalczuk@sp114.edu.pl

język angielski

 

79.

Wiechowska

Beata

bwiechowska@sp114.edu.pl

wychowawca świetlicy

 

80.

Wieczorek

Agnieszka

awieczorek@sp114.edu.pl

kierownik świetlicy wychowawca świetlicy

 

81.

Wilk

Katarzyna

kwilk@sp114.edu.pl

 

wychowanie fizyczne  edukacja dla bezpieczeństwa gimnastyka korekcyjna

 

82.

Zdunek

Witold

wzdunek@sp114.edu.pl

matematyka

 

83.

Zubczewska

Agnieszka

azubczewska@sp114.edu.pl

wychowanie przedszkolne

Grupa „0”

84.

Żabik

Teresa

tzabik@sp114.edu.pl

matematyka

klasa 6e