Kalendarium

Poniedziałek, 2021-01-25

Imieniny: Miłosza, Pawła

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

Dzień buraka

Dzisiaj przypada Dzień Buraka
 
Warzywo, o którym tak często zapominamy, zawiera w swoim składzie liczne składniki mineralne, m.in żelazo, potas, magnez, wapń, fosfor oraz witaminy z grupy B, kwas foliowy i witaminy C, A, E i K.
Jako urozmaicenie diety latem możemy...

Diagram owocowo-warzywny

Proponuję kolejny diagram dla chętnych. Tym razem jego tematem będą nazwy warzyw i owoców. Wszystkich wyrazów jest 52. Szukajcie, wykreślajcie, ale także pamiętajcie, że warzywa i owoce są prawdziwymi bombami witaminowo – mineralnymi, rewelacyjnie wpływają na funkcjonowanie...

Bałwanek z kul i bałwanek ze skarpetki

Bałwanek z kul

 

To moja kolejna propozycja na wykonanie bałwanka:) tym razem ze styropianowuch kul. Może podarujecie go najbliższym na świeta?

 

Przygotuj:

–       2 kule ze styropianu,

–       1 wykałaczka,

–       szpilki zakończone perełkami,

Kartka Bożonarodzeniowa

Kartka Bożonarodzeniowa

 

Zbliża się grudzień, a co za tym idzie świeta Bożego Narodzenia! To doskonały moment, by wykonać  kartki świąteczne. To moja propozycja:)Zaczynamy!

 

Przygotuj:

 

–       kartka z kolorowego bloku technicznego format A4,

–      ...

Informacje dotyczące obiadów - zerówki i klasy 1 - 8

W związku z przedłużeniem nauczania zdalnego dla uczniów klas 1-8, pozostajemy przy sposobie wydawania posiłków tak jak w listopadzie.

  • ·        Na miejscu, ze stołówki szkolnej korzystają uczniowie klas 0 oraz dzieci przebywające na świetlicy szkolnej których rodzice są...