Kalendarium

Poniedziałek, 2020-08-10

Imieniny: Bianki, Borysa

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

Wiosenna przerwa świąteczna

Szanowni Państwo,

 

uprzejmie informujemy, że od 9 do 14 kwietnia br. w szkołach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna. W czwartek, 9 kwietnia i piątek, 10 kwietnia br. szkoły nie będą prowadzić zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uczniami w formie kształcenia na odległość,...

JĘZYKOWO CZ.1

W poniższej prezentacji przedstawiam propozycje ćwiczeń usprawniających apart artykulacyjny. Na końcu prezentacji znajdują się przykładowe pomoce do wykonania w domu oraz gra logopedyczna. Zapraszam.

JĘZYK HOP gra logopedyczna I

Drodzy Rodzice,

przygotowałam dla dzieci grę logopedyczną. Możecie ją wydrukować lub wykonać  ją z dziećmi na kartce. Potrzebna będzie kostka do gry, pionki i duuuużo uśmiechu. Może zechcecie skorzystać z pomysłu i zagracie z dziećmi. Wesołej zabawy. 

Jak rozmawiać z dzieckiem o epidemii? - PLAKAT

Drodzy Rodzice, jeśli macie trudności w rozmawianiu z dziećmi na temat epidemii to zachęcamy do zapoznania się ze wskazówkami, które taką rozmowę mogą Państwu ułatwić.

Jak zorganizować naukę w domu?

W związku z koniecznością kształcenia na odległość przedstawiamy poniżej kilka wskazówek, jak utrzymać szkolny tryb dnia i efektywnie uczyc się w domu.

Zaczarowana masa plastyczna :)

Zaczarowana masa plastyczna

Eksperymentujemy! Zaczarowana masa plastyczna to wspaniała zabawa z efektem WOW na końcu. Same naturalne składniki, błyskawiczne wykonanie i dużo frajdy z zabawy! Jeśli chcecie zaskoczyć swoją pociechę, sięgnijcie po przepis!

Składniki:

  • szklanka...

GALERIA PRAC pt. "Wiatr"

Zapraszamy do podziwiania prac dzieci z oddziału przedszkolnego gr. 0a pt. "WIATR". Serdecznie dziękujemy wszytskim za przesłanie prac :-)

Pisanki....

Kilka pomysłów na pisanki:)                   

-Mogą być jajka steropianowe.                                                                       

1- Wyklejamy jajka kolorowymi taśmami...

KRZYŻÓWKA WIELKANOCNA

Poniżej znajduje się świąteczna krzyżówka. Mam nadzieję, że uda się Wam się odgadnąć wszystkie hasła. Kolejna w przygotowaniu……. :-)

SZYFR WIELKANOCNY

Poniżej znajdują się wielkanocny szyfr. Mam nadzieję, że uda się Wam go szybko rozwiązać. Kolejny w przygotowaniu……. :-)

LOGOPEDA ON-LINE

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

Podczas pracy zdalnej pozostaję do Waszej i dzieci dyspozycji w godzinach 8-16 poprzez wiadomości Librus oraz pocztę służbową. Codziennie zgodnie z planem zajęć wysyłam zestawy zadań do wykonywania w domu.  Wszystkie prace proszę wklejać do...

INTEGRACJA SENSORYCZNA ON-LINE

Szanowni Rodzice! Pamiętajcie, że podczas pracy zdalnej jestem nadal do Państwa dyspozycji i zachęcam do kontaktu ze mną poprzez dziennik Librus, czy też pocztę służbową. Jestem dostępna w godz. 8.00-16.00. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące pracy z dziekiem, czy...