Kalendarium

Sobota, 2020-08-15

Imieniny: Marii, napoleona

Sukcesy pozaszkolne w roku szkolnym 2019/2020

Ogólnopolski Konkurs "Wyzwania Pani Kasi" - marzec 2020 - "ZOO na kwarantannie" kategoria Lego WeDo

nagroda publiczności - Ireneusz Krawiec kl. 5a


 

Ogólnopolski Konkurs "Wyzwania Pani Kasi" - październik 2019 - "Cukierkowy żartowniś" kategoria Lego Mindstorms

nagroda publiczności - Ireneusz Krawiec kl. 5a


 

Ogólnopolski konkus Alfik matematyczny

Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie otrzymali:

Niedzielski Tymoteusz z klasy 8c 

Porowski Olgierd z klasy 7d

Starczak Michał z klasy 3a

Nagłowski Tomasz z klasy 2b 

Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie otrzymał

Krawiec Ireneusz z klasy 5a 


 

Warszawski Konkurs Młodego Twórcy Kulturalnego Komiksu Ratujemy Ziemię za pracę Ucieczka w Kosmos.

 

 Wyróżnienie dla Alicji Dziekańskiej z klasy 2b  

Wyróżnienie dla Patrycji Wajler z klasy 4a


 

Dzielnicowy konkurs plastyczny pt. „Zaczarowana karoca” organizowany przez Szkołę Podstawową nr 377

 

Wyróżnienie – Gabriela Kosiorek (kl. 1a)

 


 

 Międzynarodowy konkurs programistyczny  Pix Programming Challenge 2019

 

Półfinaliści:

kategoria ROOKIE

Krzysztof Wielga 5d

Szymon Kowalczyk 4c

Aleksandra Kwasnik 5c

Natalia Niedzielska 4c

Aleksander Małachowski 5c

Marek Gajewski 5c

Patrycja Wajler 4a

Bartosz Rachwalski 4a

Zygmunt Filip 5d

Nikola Peuker 5c

 

kategoria SKILLED

Karol Wróblewski 7a

Zofia Rachwalska 6d

Maciej Zieliński 6d

Ireneusz Krawiec 5a

 


 

Dzielnicowy konkurs plastyczny pt. „Uszyj misia – przytulisia” organizowany przez Szkołę Podstawową nr 58

 

I miejsce – Amelia Rzeszutek (kl. 2b)

  


 

Dzielnicowy konkurs plastyczny pt. „Anioły z czterech stron świata” organizowany przez Szkołę Podstawową nr 58

 

I miejsce – Nadia Szymanik (kl. 5a)

 


 

 

Ogólnopolski konkurs "Wyzwania Pani Kasi" - wyzwanie wrześniowe "Robotyczny pomocnik" kategoria Lego Mindstorms

 

Nagroda publiczności - Ireneusz Krawiec, kl. 5a

 


 

 

 I Dzielnicowy konkurs muzyczny Christmas Music Show organizowany przez Szkołę Podstawową nr 28

 

II miejsce – Snowflakes w składzie 

Julia Lasoń

 

Nikola Lewandowska

 

Zosia Starczak

 

Paulina Kozarzewska

 

Mateusz Markowski

 

 


 
Dzielnicowy konkurs ortograficzno-plastyczny pt.: "Rysuję, maluję - ortografię szlifuję"
 
w kategorii klas I-III:

I miejsce - Marika Michaluk z kl. 3b
wyróżnienie - Alicja Mórawska z kl. 2a