Kalendarium

Czwartek, 2020-05-28

Imieniny: Augustyna, Ingi

Zaproszenie na wykład w ramach Wszechnicy Edukacyjnej

Serdecznie zapraszam na wykład Wszechnicy Edukacyjnej Targówek organizowany w ramach Warszawskich Dni Zdrowia pt. „Praca z trudnymi zachowaniami dzieci i młodzieży”. Wykład odbędzie się 28 października 2019 r. o godz. 17:30 w Sali Konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek ul. Kondratowicza 20.

Wykład poprowadzi dr n. med. Tomasz Srebnicki - psycholog i certyfikowany psychoterapeuta poznawczo – behawioralny, nauczyciel akademicki. Pracuje w Klinice Psychiatrii Wieku Rozwojowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest wykładowcą i terapeutą w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Centrum CBT. Zajmuje się diagnozą psychologiczną i neuropsychologiczną, prowadzi terapię poznawczo-behawioralną.

 

 

Często staramy się, aby trudne zachowanie dziecka po prostu znikło. Wkładamy w to wiele wysiłku stosując mniej lub bardziej wyrafinowane metody. Tymczasem dziecko wkłada w trudne zachowanie wiele energii. Czy zatem robi to bez celu? A może to dorośli stwarzają mu okazję do tego, żeby zachowywało się źle? Celem wykładu będzie próba odpowiedzi na pytanie o sens ich trudnych zachowań.

dr n. med. Tomasz Srebnicki