Kalendarium

Poniedziałek, 2018-05-21

Imieniny: Jana, Moniki

Jadłospis

Sukcesy szkolne w roku 2017/2018

Wyniki konkursów szkolnych

Wyniki konkursu Palma wielkanocna

Na poziomie klas III

1.Bartłomiej Pieńkos 3F
2 Pola Garbacz 3E
3. Piotr Bebernitz 3C

Na poziomie klas I
1. Emilia Dobrzyńska Ic
2. Zuzia Nowacka Ib
3. Zofia Łukaszewicz Ib

 


 

Wyniki konkursu  "Symetria wokół nas” dla uczniów klas IV – VII

I miejsce – Karol Wróblewski kl. V a, Adam Czarzasty  kl. VII a

II miejsce – Alicja Garbacz kl. VII a

III miejsce – Wiktoria Raczkowska kl. VII a, Malwina Szope kl. VII a, Aleksandra Rodek kl. VII d

Wyróżnienia – Marta Jaczewska  kl. V,  Dżamila Menkiszak kl. VI c, Aleksandra Ozdoba kl. VII a, Aleksandra Wasiak kl. VII d

 


 

Wyniki szkolnego konkursu plastycznego zorganizowanego w ramach szkolnych obchodów  z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych „..bo razem łatwiej, ciekawiej, przyjemniej”

 

Kategoria - oddział przedszkolny

Rafał Szafranowski,  Filip Tobiszewski

Kategoria – kl. I

Marysia Kowalczuk, Maksym Tarnowski – 1a

Olivier Pajda, Izabella Komar - 1a

Maja Kosowska, Julia Radzio – 1a

Sebastian Tobiszewski, Barbara Skurzak- 1a

Kategoria – kl. III

Wiktor Sawczuk, Aleksander Sadowski – 3c

Tadeusz Karwat, Maria Włodarczyk – 3b

Oliwier Kurek, Kostek Kamiński, Szymon Rusek – 3a

Barbara Grygoryan, Natalia Kroll -3b

Alicja Krawczyk, Martyna Kamińska – 3b

Julian Włodkowski, Nadia Szymanik, Agata Policht – 3a

Mateusz Skurzak 3b, Oskar Staniszewski 3c

Kategoria – kl. IV

Jan Dajnowski, Piotr Wasiłowski – 4a

Gabrysia Golat, Blanka Ręcławowicz – 4a

Pola Janiszewska, Natalka Król – 4a

Kategoria –kl. V

Maja Wąsak, Rafał Cieślik – 5a

Dawid Labuda, Zuzanna Rzeszutek, Marysia Jakubowska -5a

Anna Salmanowicz, Natalia Gorovniowas – 5a

Bartłomiej Persiński, Karol Wróblewski, Oskar Skórski – 5a

 

 

 


 

Wyniki konkursu plastycznego "Anioł"

Najładniejsze Anioły:


1. Wojciech Bebernitz 4c,
2. Ola Wasiak 7d,
3. Kamila Kozarzewska 4e,
4. Olga Kołomańska 5a.

Wyróżnienia:


1. Lena Dziekańska 4e,
2. Bartek Komorowski 5c,
3. Szymon Ignaczewski 5c,
4. Weronika Salamończyk 6c,
5. Anna Salmanowicz 5a.


 

Wyniki konkursu plastyczno-technicznego "Najpiękniejsza Bombka"

Najładniejsze bombki:


Filip Marszałek 4c, 
Ola Wasiak 7d, 
Wojtek Bebernitz 4c, 
Hubert Koszewski 6b, 
Agata Kowalik 5b.


Wyróżnienia:


Zuzia Jakubczyk 4b,
Czarek Miszczak 4b,
Kamila Kozarzewska 4e,
Emilka Karkowska 6c,
Kamil Czerniejewski6b,
Bartek Komorowski 5c,
Szymon Ignaczewski 5c,
Zuzia Linkiewicz 6c,
Olga Kołomańska 5a,
Weronika Salamończyk 6c,
Kacper Molendowski   4c,
Lena Dębkowska 4b,
Natalia Kirkiewicz  5a,
Gracjan Duk 4b, 
Dżamila Menkiszak 6c.


 

Wyniki konkursu Bombka choinkowa

Grupa przedszkolna
1.Szymon Romaszewski
2. Zuzanna Melanowicz/Agata Makowska
3. Jakub Borkowski
Wyróżnienia: Nicole Rudnik, Wiktoria Chojecka

Klasy I
1. Filip Karwacki 1d/ Piotr Chybowski 1d
2. Jan Kowalczyk 1b/Emilia Dobrzyńska 1c
3. Gabriela Mioduszewska 1d/Dima Bielav 1d

Wyróżnienia: Marika Michaluk 1b, Antoni Koszewski 1c, Lena Młodożeniec 1d

Klasy II
1. Hanna Niemczycka 2a
2. Bartosz Rachwalski 2a
3. Patrycja Wajler 2a
Wyróżnienia: Przybysz Jakub 2c, Zuzanna Strzelczyk 2b, Lena Toczyska 2b

Klasy III
1. Piotr Bebernitz 3c/Alicja Rzeszutek 3a
2.Piotr Wąsikowski 3b/Julia Rosik 3f
3. Nikola Korzewska 3c/ Zuzanna Sadanowicz 3e
Wyróżnienia: Martyna Stepaniuk 3c, Aleksandra Kwaśnik 3c, Tymoteusz Popielski 3a


 

Wyniki szkolnego konkursu "Wiem jak pomóc! Pierwsza pomoc"

Kategoria klas I - III

I miejsce - Martyna Kamińska z kl. IIIb ,

II miejsce - Nikodem Stawecki z kl. Ib,

III miejsce - Julia Radzio z kl. Ia,

wyróżnienie - Piotr Wąsikowski z kl. IIIb.

 

Kategoria klas IV - VII

I miejsce - Patrycja Radek z kl.VIa ,

II miejsce - Julia Fic z kl. VIa,

                   Aleksandra Skalska z kl. VIa,

III miejsce - Filip Marszałek z kl. IVc,

wyróżnienie - Sebastian Kozłowski z kl. IVa,

                        Witold Włodarczyk z kl. IVa.


 

Wyniki konkursu na najciekawszą zakładkę do książki

  

Kategoria klasy  I – III:

I miejsce: Krawczyk Alicja – kl. 3b

II miejsce: Sosnowska vel Szymańska Antonina – kl. 1b

III miejsce: Romanik Hanna – kl. 1b

Wyróżnienia: Rudnicka Łucja – kl. 2a i Matys Zofia – kl. 2b

Kategoria klasy IV – VII

I miejsce: Sromecka Katarzyna – kl. 4b

II miejsce: Piechal Szymon – kl. 7b

III miejsce: Szope Malwina – kl. 7a

Wyróżnienia: Piechal Julia – kl. 4b i Dziekańska Lena – kl. 4e

 


 

Wyniki konkursu „Moja ulubiona książka”

I miejsce

Piotr Beberniz kl.3c

Lena Toczyska kl.2b

Marysia Walkiewicz kl.2b

II miejsce

Mateusz Tyrcha kl.2b

Olek Małachowski kl. 3c

Zuzia Strzelczyk kl.2b

III miejsce

Adam Ostrowski kl.2b

Natalia Dużbabel kl. 2b

Jan Przeździecki kl. 2b

 


 

Laureaci szkolnych konkursów zorganizowanych w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Świadomości Dysleksji

2-8 października 2017r.

 

 Gra ortograficzna

W kategorii klas II-III

I miejsce – Lena Gawrońska kl. 3f

II miejsce – Piotr Bebernitz kl. 3c

W kategorii klas IV-VII

I miejsce – Jan Dajnowski kl. 4a

I miejsce – Olga Kołomańska kl. 5a

Gra matematyczna

I miejsce -  Piotr Bebernitz kl. 3c

II miejsce – Natalia Kroll kl. 3b

Wiersz ortograficzny

W kategorii klas II-III

I miejsce – Piotr Bebernitz kl.3c

II miejsce – Anna Zielińska kl.3d

III miejsce – Aleksandra Kwaśnik kl.3c

W kategorii klas IV-VII

I miejsce – Olga Kołomańska kl.5a

Opowiadanie ortograficzne

I miejsce – Piotr Bebernitz kl.3c