Sobota, 2018-05-26

Imieniny: Eweliny, Jana

Warto pomagać

Wychowankowie świetlicy w naszej szkole znani są z tego, że bardzo chętnie przyłączają się do akcji niosących pomoc, radość i nadzieję. Z wielkim zaangażowaniem zabrali się do pisania kartek i listów, biorąc w ten sposób udział po raz kolejny w ogólnopolskiej akcji ,,Marzycielska poczta”.

Do kartek dołączone zostały drobne upominki: bransoletki, przypinki. Kartki i listy oraz upominki zostały wysłane do Wiktorii z Bystrej Podhalańskiej. Udział w akcji sprawił naszym dzieciom dużo radości. Cieszyły się, że chociaż w taki prosty sposób mogą wesprzeć Wiktorię w ciężkich chwilach, wywołać na jej twarzy choć promyk uśmiechu oraz rozniecić iskierkę nadziei. Podczas zajęć w świetlicy powstało wiele pięknych dzieł, które powędrowały do chorej dziewczynki.