Niedziela, 2018-06-24

Imieniny: Danuty, Jana

Nagrodzeni w Diagramie "Bohaterowie baśni i bajek"

W tygodniu odbywającym się pod hasłem "Świat baśni i bajek" uczniowie zmierzyli się z diagramem "Bohaterowie baśni i bajek". W diagramie odnaleźć trzeba było 35 nazw (lub imion bohaterów) popularnych bajek, zarówno tych książkowych, jak i filmowych.

Wyzwanie podjęło 27 uczniów, wśród których bezkonkurencyjni okazali się uczniowie klasy 3c - aż 6 z nich znalazło się w gronie laureatów. Zwycięzcom gratulujemy!

I miejsce - 35 pkt.: Piotr Cichy (kl. 4c), Ignacy Warchoł (kl. 3c) i Aleksander Małachowski (kl. 3c), Jakub Wójcik (kl. 3c) i Antoni Garbacz (kl. 3c)

II miejsce - 34 pkt. - Katarzyna Serafin (kl. 4d) i Wiktoria Urbanowska (kl. 2a), Rafał Szafranowski (kl. 3c) i Piotr Bebernitz (kl. 3c)

III miejsce - 33 pkt. - Marlena Razik (kl, 2a) i Maryla Grodkiewicz (kl. 2a), Barbara Grygoryan (kl. 3b) i Wojciech Michalski (kl. 3b), Kacper Zieliński (kl. 3b) i Julia Wnuczek (kl. 3b)