Niedziela, 2018-06-24

Imieniny: Danuty, Jana

Kiermasz walentynkowy

Kiermasze okolicznościowe to ważny element naszej całorocznej pracy. Lubimy ramię w ramię - uczniowie i wychowawcy - przygotowywać karty świąteczne i najróżniejsze ozdoby, które ucieszą czyjeś oko, a przy okazji zasilą naszą świetlicową skarbonkę.

W dniach 5 - 14 lutego odbył się kiermasz walentynkowy, w tym roku wyjątkowo bogaty pod względem różnorodności przygotowanych ozdób. Znalazły się na nim, prócz tradycyjnych walentynkowych kartek i bilecików, serca wykonane techniką origami modułowego,  czerwone anioły z cytatami o miłości, efektowne bransoletki z koralików, papierowe kwiaty różnych gatunków, słodkie serca z cukierkami, serca z prasowanych koralików, serca zawieszki i inne drobne wytwory. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów, jak i rodziców oraz nauczycieli, a nasi uczniowie z wdziękiem czynili honory kiermaszowych sprzedawców.