Sobota, 2018-06-23

Imieniny: Albina, Wandy

Bal karnawałowy 2018

11 stycznia br. odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas I-III. Dzięki pomocy rodziców sala gimnastyczna zmieniła się w przepiękną salę balową, która mieniła się tysiącem barw i świateł. W dodatku dzieci po raz kolejny pokazały, że mają niezbadane pokłady kreatywności. Małe Księżniczki, Cyganki,  Strażacy, Piraci, Smoki, Czarodzieje, Piłkarze i Rycerze, to tylko niektóre z licznych kostiumów, w których wystąpili uczniowie. Bal prowadziły Wróżki – wodzireje, które niestrudzenie  zachęcały do wspólnej zabawy. W rytmie dyskotekowej muzyki, dzieci tańczyły indywidualnie, w parach lub całą grupą. Podczas krótkiej przerwy, w klasach szkolnych  można było skosztować różnych smakołyków i chwilę zregenerować siły przed kolejną turą tańców. Zmęczeni, ale we wspaniałych nastrojach, uczniowie długo jeszcze wspominali bal karnawałowy.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji balu.

Mały Samorząd