Niedziela, 2018-06-24

Imieniny: Danuty, Jana

Konkurs "Jesteśmy cząstką przyrody"

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w konkursie plastycznym o zasięgu wojewódzkim na temat  „Jesteśmy cząstką przyrody”

Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 19 lat.

Celem konkursu jest:

• rozwijanie umiejętności dostrzegania piękna przyrody w jej nieskażonym stanie,
  • uświadomienie łączności człowieka z naturą oraz faktu, że jesteśmy takim samym elementem środowiska jak zwierzęta i rośliny,
  • dostrzeżenie potrzeby szczególnej uwagi i dbałości o przyrodę ze względu na zagrożenia cywilizacyjne.
  • Technika prac dowolna, bez prac przestrzennych.
  • Format maksymalny A-3.
  • Prace należy składać do 20 marca 2018 roku u pani Marioli Klatowicz     w sali 18.
  • Każda praca powinna posiadać na odwrocie następujące dane:
  1. imię i nazwisko oraz wiek autora,
  2. nazwę i adres placówki wraz z numerem telefonu szkoły,
  3. nazwisko nauczyciela lub opiekuna, pod kierunkiem którego praca została wykonana.
  • Prace nie mogą być zrolowane.

Uwagi i zastrzeżenia organizatora

• Prace plastyczne po zgłoszeniu do udziału w konkursie stają się wyłączną własnością organizatora. Mogą być drukowane, prezentowane w Internecie i publikowane jako materiał promujący działalność MDK „Muranów”.
  • Uczestnik konkursu, a w przypadku uczestników niepełnoletnich ich rodzic, wyraża zgodę na nieodpłatne wykorzystywanie prac nadesłanych na konkurs, w celach promowania konkursu i działalności merytorycznej organizatorów.
  • Nadesłanie pracy na konkurs jest tożsame ze zgłoszeniem pracy dziecka do konkursu, co zostaje jednocześnie uznane za przyjęcie przez rodziców uczestnika wszystkich warunków niniejszego  regulaminu.
  • Prace mogą być zakwalifikowane na wystawę pokonkursową do Galerii MDK „Muranów”.

Serdecznie zapraszam

Mariola Klatowicz