Piątek, 2018-06-22

Imieniny: Pauliny, Sabiny

Dziecko w sieci odruchów - wykład w UD Targówek

Serdecznie zapraszamy na wykład Wszechnicy Edukacyjnej Targówek pt.

Dziecko w "sieci" odruchów - jaki związek z rozwojem i uczeniem się mają przetrwałe odruchy bezwarunkowe. Wykład odbedzie się 8 stycznia 2018 r. o godz. 17:30 w Sali Konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek.

Wykład poprowadzi dr n. hum. Agnieszka Olechowska – wykładowca Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, profesor wizytujący Florida University USA. Członek Zespołu Edukacji Elementarnej przy KNP PAN, kierownik autorskich studiów podyplomowych Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna, autorka kursu doskonalącego do pracy z dziećmi z opóźnieniami neurorozwojowymi „Ruch dla uczenia się – Move to Learn®”. Autorka książek z zakresu specjalnych potrzeb edukacyjnych, artykułów naukowych, poradników dla nauczycieli, programów kształcenia, e-learningowych kursów dla nauczycieli oraz narzędzi diagnozy pedagogicznej.