Wtorek, 2019-07-23

Imieniny: Sławy, Sławosza

Dzień Dziecka w świetlicy!

3 czerwca obchodziliśmy w naszej świetlicy Dzień Dziecka. Wychowawcy zaproponowali dzieciom zabawę sportowo-umysłową "30-stka".
Polegała ona na szukaniu plakietek z różnymi symbolami, które ukryte były na placu zabaw oraz ścieżce zdrowia. Uczestnicy zostali podzieleni na 3 grupy. Po odnalezieniu plakietek zgłaszali się do wychowawcy i odpowiadali na pytania lub wykonywali zadania zręcznościowe. Za prawidłową odpowiedź lub zadanie dostawali punkt. Zabawa na powietrzu była zorganizowana w dwóch turach nad przebiegiem I tury odpowiedzialne były p. Ewa i p. Wiesława natomiast za II turę odpowiadały p. Daria i p. Beata. które przeprowadziły również wesołą zabawę chustą animacyjną Klanza. Na zakończenie zabawy wszystkie dzieci otrzymały słodką nagrodę.