Wtorek, 2019-07-23

Imieniny: Sławy, Sławosza

Mikołaj w różnych odsłonach.

W grudniu w świetlicy  odbył się konkurs plastyczny, którego tematem było przedstawienie  postaci Świętego Mikołaja.  Konkurs został ogłoszony w dwóch kategoriach wiekowych: kl. I-II oraz klasy III-IV. Ogółem w konkursie wzięło udział 42 uczniów: 16 z klas I-II oraz 26 z klas III-IV.

Prace zostały wyeksponowane na tablicach na parterze szkoły. W głosowaniu wzięli udział nauczyciele świetlicy i szkoły,  uczniowie, rodzice, pracownicy szkoły oraz wolontariusze. Komisja podliczyła wszystkie karty do głosowania i ogłosiła wyniki.

Kategoria: klasy I – II

I miejsce – Antonina Partyka kl.1 (nr pracy 42)

II miejsce – Michał Zawadzki kl.2 (nr pracy 24)

III miejsce – Natalia Koleda kl.2 (nr pracy 22)

Wyróżnienia:

Wyróżnienie za najbardziej radosne oczy mikołaja - Hanna Romanik kl.2 (nr pracy 21)

Wyróżnienie za śnieżną wędrówkę mikołaja– Szymon Romaszewski kl.1 (nr pracy 19)

Wyróżnienie za siłę i moc mikołaja – Emil Waloch kl.1 (nr pracy32)

Wyróżnienie za świąteczną atmosferę mikołajowej pracy -Kaja Ręcławowicz kl.2 (nr pracy 29)

Wyróżnienie za wyjątkowo radosnego mikołaja -Nikodem Stawecki kl.2 (nr pracy 23)

Wyróżnienie za wyjątkowo hojnego mikołaja– Julia Radzio kl.2 (nr pracy 17)

Kategoria: klasy III – IV

I miejsce –Aleksander Habrzyk  kl.4 (nr pracy 6)

II miejsce –Maciej Ostasz kl.3  (nr pracy 10)

III miejsce –Sergei Shakhmaev kl.4 (nr pracy 4)

Wyróżnienia:

Wyróżnienie za ciekawą minę mikołaja – Dawid Wargala kl.4 (nr pracy 9)

Wyróżnienie za niebieskookiego mikołaja – Patrycja Wajler kl.3 (nr pracy 5)

Wyróżnienie za najbardziej rozśpiewanego mikołaja -Alicja Rzeszutek kl.4 (nr pracy 13)

Laureaci otrzymali dyplomy, gry planszowe, płytę z kolędami oraz słodka niespodziankę. Pozostali uczestnicy za udział w konkursie otrzymali płytę z kolędami oraz  słodką niespodziankę.

Gratulujemy! Dziękujemy dzieciom za udział w konkursie i do zobaczenia za rok!