Niedziela, 2018-05-27

Imieniny: Amandy, Jana

Konkurs na animację komputerową "Rowerowy Maj – rowerowe szaleństwo"

Organizatorzy akcji Rowerowy maj zapraszają Was do udziału w konkursie informatycznym na animację komputerową pt. "Rowerowy Maj - rowerowe szaleństwo".

Konkurs przeznaczony jest dla starszych dzieci (IV-VII klasy). Zadaniem uczniów jest wykonanie animacji komputerowej o tematyce rowerowej.

Wielkość pracy to maksymalnie 400 pikseli w każdym wymiarze. Pracę możecie wykonać np. w Pivocie i Paincie.

Prace będą oceniane w dwóch grupach wiekowych:

- klasy IV – V

- klasy VI – VII

Regulamin

Uwaga! Krótki termin

Prace należy przynieść na pendrive lub przesłać mailem na adres zkwasnik@sp114.edu.pl  do 20 maja. Wraz z pracą skan (zdjęcie) zgody rodziców na przetwarzanie danych osobowych (dostępnie na stronie z regulaminem).

Informacji udziela nauczyciel infrmatyki - Zofia Kwaśnik