Sobota, 2018-12-15

Imieniny: Celiny, Ireneusza

Ogólnopolski bieg „Lekkoatletyka dla każdego” przy Orlen Warsaw Marathon

21 kwietnia 2018 r. uczniowie SP 114 wzięli udział w ogólnopolskim biegu dla dzieci organizowanym przy Orlen Warsaw Marathon. Zawody zorganizowano na błoniach Stadionu Narodowego. Dzieci startowały w różnych kategoriach wiekowych na dystansach 600 i 800 metrów. Dla niektórych naszych zawodników były to pierwsze tak ważne zawody, gdyż mieli okazję rywalizować z biegaczami z całej Polski. W każdym biegu startowało po kilkuset uczestników, co czyniło rywalizację jeszcze bardziej trudną technicznie. Pogoda i nastroje dopisały więc tak aktywnie spędzony dzień należy zaliczyć do udanych. Uczestnicy zawodów dostali darmowe pakiety startowe z okolicznościową koszulką i medalem na mecie. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję podjęcia wyzwania i gratuluję ukończenia zwodów. Naszą szkołę reprezentowali: Lewandowska Róża, Rachwalska Zofia, Lewandowski Kajetan,  Rój Mikołaj, Bujwicki Igor, Molendowski Kacper, Wawryk Mateusz,  Ziarek Konrad, Hajduga Łukasz, Snopek Krystian.

Sylwester Kuśmierz