Kalendarium

Sobota, 2018-12-15

Imieniny: Celiny, Ireneusza

Jadłospis

Gala konkursowa

GALA KONKURSOWA 2018

W dniu 19 IV 2018r. podczas Gali Konkursowej nastąpiło rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników niżej wymienionych konkursów organizowanych przez SP nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie:

ü Konkurs ortograficzny „MISTRZ ORTOGRAFII” – XV edycja

ü Konkurs czytelniczy „CZYTAM ZE ZROZUMIENIEM” – XIII edycja

ü Konkurs plastyczny „MALOWANE WIERSZE POETÓW POLSKICH” – III edycja

ü WARSZAWSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY O TEMATYCE LITERACKIEJ – I edycja

ü I Warszawski Konkurs Informatyczny „BEZPIECZNI W SIECI”

Honorowe patronaty naszych konkursów pełnili:

ü Mazowiecki Kurator Oświaty

ü Marszałek Województwa Mazowieckiego

ü Burmistrz Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy

 

Sponsorami dyplomów i nagród byli:

ü  Firma produkująca gry edukacyjne Granna

ü  Urząd dzielnicy Targówek m. st. Warszawy

ü  Firma Comvid

Składamy podziękowania naszym fundatorom.

 

Szczegółowe wyniki konkursów

Konkurs ortograficzny „MISTRZ ORTOGRAFII” – XV edycja

KLASA II

TEST - LAUREACI

III miejsce – Adam Grochowski – SP 206

II miejsce – Aleksander Tworek – SP 58

I miejsce – Łukasz Sędziak – SP 52

 

DYKTANDO - WYRÓŻNIENIA

Hanna Niemczycka – SP 114

Szymon Pękalak – SP 275

Tomasz Bąk – PSP 62

 

DYKTANDO - LAUREACI

III miejsce - Michał Potocki - SP 52

II miejsce – Filip Szczygielski - SP 298, Jan Fabisz – SP 52

I miejsce – Blanka Kowalczyk- SP 285

 

KLASA III

TEST - WYRÓŻNIENIA

Jan Huber – SP 298

Bartosz Błażewicz – SP 114

Karol Sobieszczak – SP 114

 

TEST - LAUREACI

III miejsce – Tomasz Nowak – SP 52

II miejsce – Mateusz Ciura  – SP 206

I miejsce – Mateusz Michałowski – SP 298

 

DYKTANDO - LAUREACI

III miejsce – Julia Dąbrowska - SP 84

II miejsce – Julia Rosik - SP 114, Emilia Wróblewska - SP 114, Joanna Chojnacka - SP 52

I miejsce – Wojciech Filipiuk - SP 275

 

Zapraszamy do udziału XV Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym dla uczniów klas III szkół podstawowych m. st. Warszawy „Z ortografią za pan brat”.

Organizatorem konkursu jest SP nr 217 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Paderewskiego 45 dzielnica Rembertów m. st. Warszawy.

Finał konkursu odbędzie się 10 V 2018r. o godz. 9.30.

Uroczystość wręczenia nagród - 24 V 2018r. o godz. 14.30.

Wszelkie informacje: http://sp217.edupage.org/text22/

REPREZENTACJA TARGÓWKA – nominacje otrzymali uczniowie:

Wojciech Filipiuk – SP 275

Julia Rosik – SP 114

Emilia Wróblewska – SP 114

Joanna Chojnacka – SP 52

Julia Dąbrowska – SP 84

Lilianna Alboszta – SP 285

Paulina Szlifirska – SP 28

Jakub Lipiński – SP 28

Martyna Machowska – PSP 62

Jan Dubielecki – PSP 62

 

Konkurs czytelniczy „CZYTAM ZE ZROZUMIENIEM” - XIII edycja

KLASY II

WYRÓŻNIENIA

Szymon Pękalak - SP 275

Karol Skiepko - Społeczna SP 11 STO

Zofia Nowakowska - SP 206

Miron Marnic SP - 298

Maria Kulągowska - Społeczna SP 11 STO

 

LAUREACI

III miejsce - Mateusz Kamela - SP 114, Piotr Murawski - SP 84

II miejsce - Tomasz Golnowski - SP 42, Lena Toczyska - SP 114

I miejsce - Fabisz - SP 52

 

KLASY III

WYRÓŻNIENIA

Kinga Pudełko - SP 206

Zoja Wierzbięta - Społeczna SP 11 STO

Antoni Sikorski - SP 52

Anna Baj - SP 298

Antoni Prokopowicz - SP 52

Tadeusz Karwat - SP 114

Nadia Michalak - SP 275

 

LAUREACI

III miejsce - Marcin Prekiel - SP 206

II miejsce - Alicja Krawczyk - SP 114

I miejsce - Julia Dąbrowska SP 84

 

Konkurs plastyczny „MALOWANE WIERSZE POETÓW POLSKICH” – III edycja

KATEGORIA KLAS I-II

WYRÓŻNIENIA

Małgorzata Banaszewska - SP 52 Opiekun: Barbara Reimer

Izabela Włodarczyk - - SP 28 Opiekun: Aldona Żubertowska

 

LAUREACI

I miejsce - Kornelia Boćkowska - SP 28 Opiekun: Iwona Łoboda

II miejsce - Hanna Kępa - SP 28 Opiekun: Barbara Waśko

III miejsce - Alicja Czepirska - SP 28 Opiekun: Milena Paszyńska

 

KATEGORIA KLAS III-IV

WYRÓŻNIENIE

Oliwia Frątczak - - SP 52 Opiekun: Anna Januszko

 

LAUREACI

I miejsce - Nikoletta Onysko - SP 28 Opiekun: Monika Kędziora-Nowak

II miejsce - Roksana Szadryn - SP 285 Opiekun: Aleksandra Buczyńska

III miejsce - Oliwia Waś - SP 378 Opiekun: Monika Rożej-Marszał

 

WARSZAWSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY O TEMATYCE LITERACKIEJ - I edycja

WYRÓŻNIENIA

Adam Czarzasty - SP 114, Szymon Foltyn - SP 32, Julia Jałocha - SP 373,

Dagna Kalinowska - SP 212, Hanna Mościcka - SP 260

 

LAUREACI

III miejsce - Ryszard Czarnecki - SP 128, Wiktor Trybura - SP 373

II miejsce - Oliwia Kołodziejska - SP 260

I miejsce - Wiktoria Olszówka - SP 66

 

I Warszawski Konkurs Informatyczny „BEZPIECZNI W SIECI”

kategoria indywidualna

LAUREACI

I miejsce - Leonard Kijeński - SP 364, Jakub Stuleblak – SP 275, Leon Abramczyk – SP 343,

Jakub Wasiak – SP 343, Franciszek Popielarczyk – SP225

II miejsce - Mateusz Stefaniuk – SP 76, Tola Bogdanienko – SP 76,

Kacper Biernadski – SP 364, Jakub Małuszyński – SP 343,

Filip Komińczuk – SP 187, Michał Nowocień – SP 356, Julian Zadrożny – SP 356

III miejsce - Krzysztof Rud – SP 343, Adrian Krawczak – SP 341, Joanna Jóśko – SP 114,

Maria Rewolińska – SP 69, Kacper Kąkol – SP 355,

Mateusz Świszczorowski – SP 356, Michał Wajler – SP 114,

Adrian Bubel – SP 341, Kamila Brus - SP 52, Amelia Lewczuk – SP 76

 

kategoria drużynowa

I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 343 w Warszawie

II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 76 w Warszawie

III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 364 w Warszawie

IV miejsce - Szkoła Podstawowa nr 356 w Warszawie

 

Wszystkim uczniom wyróżnionym i laureatom składamy gratulacje.

Życzymy Wam dalszych sukcesów w zmaganiach z ortografią języka polskiego, poezją i literaturą oraz fotografią, plastyką i informatyką.

Zapraszamy za rok na kolejne edycje naszych konkursów.

Zapraszamy do FOTOgalerii.