Poniedziałek, 2018-07-16

Imieniny: Eustachego, Mariki

Wioślarski Tytan Warszawy

20  marca 2018 r. reprezentacja szkoły SP 114 wzięła udział w bardzo atrakcyjnych zawodach na ergometrach wioślarskich organizowanych przez Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie. W zawodach uczestniczyli uczniowie klas piątych, szóstych i siódmych. Zadaniem startujących było przepłynięcie na ergometrze wioślarskim jak najdłuższego odcinka w czasie 90 sekund. Nasza szkoła spisała się rewelacyjnie zajmując pierwsze miejsce w klasyfikacji szkół. Ponadto kilku uczniów zakwalifikowało się na zawody finałowe, które zostaną rozegrane w maju. Uczniowie, którzy uzyskali awans to: Fabirovska Anastasiia, Aptacy Mateusz, Bazyl-Mączyński Bartłomiej, Szafranowska Maja, Skórski Oskar, Kocełak Bartosz, Hajduga Łukasz.

Sylwester Kuśmierz

Krzysztof Protazy