Kalendarium

Niedziela, 2018-05-27

Imieniny: Amandy, Jana

Jadłospis

Sukcesy sportowe w roku 2017/2018

Sukcesy sportowe

SUKCESY POLSKA BIEGA

 18 MAJA 2018

 

 

I MIEJSCE ZŁOTY MEDAL:

 

1. Alicja Rój – kat. kl. I-II dz.

2. Jakub Barcikowski – kat. kl. I-II chł.

3. Wiktoria Małek – kat. kl. III dz.

4. Kuba Sosnowski vel Szymański – kat. kl. III chł.

5. Róża Lewandowska – kat. kl. IV dz.

6. Dawid Sibielski - kat. kl. IV chł.

7. Aleksander Małek - kat. kl. V-VI chł.

 

 

II MIEJSCE SREBRNY MEDAL:

 

  1. Marlena Razik – kat. kl. I-II dz.
  2. Jan Przeździecki – kat. kl. I-II chł.
  3. Alicja Krawczyk - kat. kl. III dz.
  4. Ignacy Warchoł – kat. kl. III chł.
  5. Natalia Król – kat. kl. III dz.
  6. Natalia Palkie - kat. kl. V-VI dz.
  7. Filip Bichta - kat. kl. V-VI chł.

 

 

III MIEJSCE BRĄZOWY MEDAL:

 

1. Zosia Mędrek-Kieliszek – kat. kl. I-II dz.

  1. Mateusz Tyrcha – kat. kl. I-II chł.
  2. Alicja Rzeszutek - kat. kl. III dz.
  3. Oskar Staniszewski – kat. kl. III chł
  4. Olga Kołomańska - kat. kl. V-VI dz.
  5. Bartłomiej Bazyl-Miączyński - kat. kl. V-VI chł.

 


 

Mistrzostwa Dzielnicy Targówek w koszykówce chłopców

 

I miejsce:

  1. Łącki Dawid VII c
  2. Markowski Mateusz VII c
  3. Rabihić Elwir VIIc
  4. Siudak Jakub VII c
  5. Pisarski Franciszek VI b
  6. Włodarek Kacper V b
  7. Sobierajski Krystian V c
  8. Skrzypiec Łukasz V c
  9. Wiak Kacper V c

 

 


 

Wioślarski Tytan Warszawy 20. III. 2018 r.

 

I miejsce - złoty medal

Skórski Oskar - kategoria klas V

Bazyl-Mączyński Bartłomiej - kategoria klas VI

 

II miejsce - srebrny medal

Fabirovska Anastasiia - kategoria klas VII

Kocełak Bartosz - kategoria klas V

 

III miejsce - brązowy medal

Aptacy Mateusz - kategoria klas VII

 

 


 

Mistrzostwa Dzielnicy Targówek w koszykówce chłopców

II miejsce

  1. Szczypiórkowski Szymon VI b
  2. Pisarski Franciszek VI b
  3. Koszewski Hubert VI b
  4. Bazyl - Miączyński Bartłomiej VI b
  5. Zalewski Hubert VI b
  6. Hajduga Łukasz V c
  7. Książek Marcel  V b
  8. Komorowski Bartłomiej V c
  9. Jasiński Kacper V c
  10. Sobierajski Krystian V c
  11. Szcześniewski Jarosław V c

 

 


 

Mistrzostwa Dzielnicy Targówek w tenisie stołowym

 

III miejsce - brązowy medal

1. Dawid Łącki - kl. VII c  

2. Patryk Rasiński - kl. VII c

 


 

Marsze i Biegi Przełajowe z okazji Święta Niepodległości

 

I miejsce - Maksymilian Gąsiorowski I c

II miejsce - Małek Aleksander V d

II miejsce - Fabirovska Anastasiia V b

III miejsce - Rój Alicja I c

 

 

Brązowy medal dziewcząt w Mistrzostwach Dzielnicy Targówek w piłce ręcznej.

  1. Dymitrowska Anna (7b SP)
  2. Fic Julia (6a SP)
  3. Fic Paulina (6a SP)
  4. Karkowska Emilia (6c SP)
  5. Klimowicz Adrianna (7b SP)
  6. Radek Patrycja (6a SP)
  7. Stawicka Hanna (6c SP)
  8. Szczęśniewicz Olimpia (6a SP)
  9. Wysocka Maria (6c SP)
  10. Zaręba Aleksandra (6a SP)

 

 

Mistrzostwa Dzielnicy Targówek w Piłce Ręcznej chłopców

I miejsce

  1. Siudak Jakub VII c
  2. Markowski Mateusz VII c
  3. Rabihić Elwir VII c
  4. Snopek Krystian VII b
  5. Szczypiórkowski Szymon VI b
  6. Pisarski Franciszek VI b
  7. Krupa Jakub VI b
  8. Sobierajski Krystian V c
  9. Hajduga Łuksz V c
  10. Skrzypiec Łukasz V c
  11. Komorowski Bartłomiej V c
  12. Wiak Kacper V c

 


 

Mistrzostwa Dzielnicy Targówek w Biegach Przełajowych 2017/2018 

I MIEJSCE

ZŁOTY MEDAL

ANASTASIIA FABIROVSKA KLASA V B

ALEKSANDER MAŁEK KLASA V D