Kalendarium

Środa, 2018-09-19

Imieniny: Januarego, Konstancji

Jadłospis

Wyniki XV edycji Dzielnicowego Konkursu Ortograficznego MISTRZ ORTOGRAFII

06.03.2018r. w Szkole Podstawowej nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka w Warszawie odbyła się XV edycja Dzielnicowego Konkursu Ortograficznego „Mistrz ortografii”. Honorowy patronat nad konkursem objęli:

Mazowiecki Kurator Oświaty

Marszałek Województwa Mazowieckiego

Burmistrz Dzielnicy Targówek

Sponsorem nagród została firma Granna sp. z o.o.

Konkurs przeznaczony był dla dzieci z klas drugich i trzecich szkół podstawowych dzielnicy Warszawa Targówek. Przeprowadzono go w kategoriach: dyktando oraz test (dla dzieci z grupy ryzyka dysleksji).

W konkursie ostatecznie wzięło udział 88 uczniów (szkoły zgłosiły 99 uczniów – 11 uczniów nieobecnych z powodu choroby), w tym 43 z klas drugich i 45 z klas trzecich. Dyktando pisało 61 uczniów, natomiast test – 27 uczniów.

Dyrektor SP 114 oraz komisja konkursowa w składzie:

  • przewodnicząca – p. Grażyna Hulak
  • organizatorzy – p. Danuta Badowska, p. Mariola Klatowicz, p. Jadwiga Maciaszek, p. Iwona Gac, p. Agnieszka Sieradzka - Słyk oraz p. Bożena Kalata - Grula

zaprasza laureatów i wyróżnionych na uroczystą galę konkursową, która odbędzie się 19 IV 2018r. (czwartek) o godzinie 12.30 w siedzibie szkoły przy ul. Remiszewskiej 40.

 

WYRÓŻNIENI I NAGRODZENI UCZNIOWIE W KOLEJNOŚCI PRZYPADKOWEJ

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Szkoła

1.

Kowalczyk Blanka

II

SP 285

2.

Alboszta Lilianna

III

SP 285

3.

Fabisz Jan

II

SP 52

4.

Potocki Michał

II

SP 52

5.

Sędziak Łukasz

II

SP 52

6.

Nowak Tomasz

III

SP 52

7.

Chojnacka Joanna

III

SP 52

8.

Szczygielski Filip

II

SP 298

9.

Huber Jan

III

SP 298

10.

Michałowski Mateusz

III

SP 298

11.

Filipiuk Wojciech

III

SP 275

12.

Pękalak Szymon

II

SP 275

13.

Dąbrowska Julia

III

SP 84

14.

Szlifirska Paulina

III

SP 28

15.

Lipiński Jakub

III

SP 28

16.

Machowska Martyna

III

PSP 62

17.

Dubielecki Jan

III

PSP 62

18.

Bąk Tomasz

II

PSP 62

19.

Tworek Aleksander

II

SP 58

20.

Grochowski Adam

II

SP 206

21.

Ciura Mateusz

III

SP 206

22.

Wróblewska Emilia

III

SP 114

23.

Niemczycka Hanna

II

SP 114

24.

Rosik Julia

III

SP 114

25.

Błażewicz Bartosz

III

SP 114

26.

Sobieszczak Karol

III

SP 114