Niedziela, 2018-08-19

Imieniny: Emilii, Julinana

XV edycja dzielnicowego konkursu ortograficznego MISTRZ ORTOGRAFII

Zapraszamy nauczycieli i uczniów klas II i III do wzięcia udziału

w XV edycji dzielnicowego konkursu ortograficznego

MISTRZ ORTOGRAFII

Konkurs odbędzie się dnia 6 III 2018r. w Szkole Podstawowej Nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka w Warszawie przy ul. Remiszewskiej 40 w godz. 12.30 – ok. 14.30.

Prosimy dyrektorów publicznych i niepublicznych szkół podstawowych, znajdujących się na terenie dzielnicy Targówek, o zgłoszenie uczestnictwa szkoły w konkursie do dnia 2 II 2018r., a następnie uczniów do dnia 23 II 2018r.

Karta zgłoszenia szkoły, karta zgłoszenia uczniów oraz regulamin konkursu w załączeniu lub do pobrania ze strony internetowej organizatora:

www.sp114.edu.pl / Dla ucznia / Konkursy

Informacje prosimy przesyłać na jeden z poniższych adresów:

• Szkoła Podstawowa Nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka 03 – 550 Warszawa ul. Remiszewska 40
  • tel./fax:       (22) - 679 – 46 – 92    (22) - 678 – 88 – 18
  • mail – to: sekretariat@sp114.edu.pl

Osoba do kontaktu: Grażyna Hulak – wicedyrektor                        e – mail: ghulak@sp114.edu.pl

koordynator konkursu

KOORDYNATOR