Czwartek, 2021-09-23

Imieniny: Bogusława, Liwiusza

Nadszedł czas wakacji

Drodzy Uczniowie, nauczyciel, Nauczyciele i pracownicy administracji i obsługi, zajęcia edukacyjne dobiegły końca, teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek i korzystanie z urlopów.

Uczniom, gratulujemy uzyskanych wyników na miarę własnych możliwości. Pamiętajcie, że pod wynikami  kryje się Wasza systematyczna i ciężka praca. Gratuluje wszystkim uczniom uzyskania promocji do następnej klasy. Rok 2020/2021 nie był łatwy, gdyż przebiegał w szkole i przed ekranami telewizora. Klasy IV – VIII uczyły się zdalnie aż 7 miesięcy.

Absolwentom gratulujemy dokonanych  wyborów edukacyjnych do szkół ponadpodstawowych oraz  uzyskanych wyników edukacyjnych. Na pewno Wasze wybory są właściwe i słuszne. Pozostaje nam życzyć, aby wynik z egzaminu tylko Wam pomógł  w dostaniu się do wymarzonej szkoły. Pamiętajcie o naszej szkole i bądźcie dumni, że kończycie szkołę  w roku Jej Jubileuszu 100 lecia i noszącej imię nietuzinkowego patrona.

Rodzicom gratulujemy wytrwałości w tym roku i dziękuję, że wspieraliście swoje dzieci w motywowaniu do poznawania wiedzy i czerpania radości z nauki.

Nauczycielom i pracownikom szkoły, dziękujemy i gratulujemy poświecenia  w wykonywaną pracę. Nowinki technologiczne nie kryją przed Wami żadnych tajemnic. Edukację zdalną  mamy opanowaną do perfekcji. To dzięki Waszemu zaangażowaniu, ciężkiej pracy, otwartości możemy powiedzieć, że w każdych warunkach sobie poradzimy.

Życzymy wszystkim przyjemnego i zdrowego odpoczynku, bezpiecznych wakacji i urlopów.  Wracajcie do nas zdrowi, wypoczęci i z entuzjazmem podchodzący do podejmowania nowych wyzwań,  pomysłów.Początek formularza

Dyrekcja SP114