Czwartek, 2021-09-23

Imieniny: Bogusława, Liwiusza

Gala Konkursowa 2021

W dniu 11.06. (piątek) odbyła się uroczysta Gala Konkursowa XVIII edycji Dzielnicowego Konkursu Ortograficznego „Mistrz Ortografii” oraz XVI edycji Dzielnicowego Konkursu „Czytam ze zrozumieniem” na której ogłoszeni zostali laureaci i osoby wyróżnione.

Oba konkursy były objęte honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Targówek p. Małgorzaty Kwiatkowskiej.

Sponsorem dyplomów i nagród w konkursie jest producent i wydawca gier edukacyjnych - firma GRANNA.

W konkursach wzięli udział uczniowie z 13 szkół podstawowych z dzielnicy Targówek.

Tegoroczne edycje konkursów były edycjami niezwykłymi – odbyły się w roku 100-lecia naszej szkoły. Teksty konkursowe nawiązywały swoją tematyką do tego wyjątkowego wydarzenia.

W imieniu Burmistrza Dzielnicy Targówek gratulacje laureatom złożyła p. Katarzyna Pachowska - Główny Specjalista Wydziału Edukacji i Wychowania Urzędu Dzielnicy Targówek.

Wszystkich zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursów.