Czwartek, 2021-09-23

Imieniny: Bogusława, Liwiusza

List do rodziców

Szanowni Rodzice,

Wasze dzieci od 17 maja br wracają do nauki hybrydowej, a od 31 maja do nauki stacjonarnej. Chcielibyśmy, aby ten powrót obfitował w radość i zadowolenie.

Prosimy o pozytywny przekaz i podkreślenie korzyści płynących ze spotkania kolegów i koleżanek.

Dołożymy wszelkich starań, aby  pobyt w szkole obfitował w twórczą i aktywną pracę. Nie będziemy skupiać się na sprawdzaniu wiedzy z edukacji zdalnej, w czasie której wszyscy ciężko pracowaliśmy. Na ocenę będziemy pytać jedynie uczniów chętnych lub chcących je poprawić.  Skupimy się na bieżącej pracy w formie mniej tradycyjnej, na odnowieniu i budowaniu wzajemnych relacji.

Jednocześnie podkreślamy, że w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Państwa dzieci nadal będziemy prowadzić działania zapobiegające rozprzestrzenianiu COVID-19.

Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy szkoły