Kalendarium

Niedziela, 2021-12-05

Imieniny: Kryspiny, Norberta

Instrukcja w nauczaniu zdalnym 2020/21

INSTRUKCJA W NAUCZANIU ZDALNYM

 

1. Przy przejściu szkoły/klasy na nauczanie zdalne obowiązuje plan lekcji zamieszczony na stronie szkoły – zakładka: nauczanie zdalne – plan pracy klas.

2. Lekcje prowadzone on-line zaznaczone są w planie kolorem żółtym. Lekcje realizowane poprzez przesłanie materiałów do samodzielnej pracy oznaczone są kolorem białym. Lekcje online, które odbywają się co dwa tygodnie na zmianę z zadawanymi,  zaznaczone są w planie niebieskim kwadratem.

3. Godziny logowania się na poszczególne lekcje umieszczone są na górze tabeli pod numerem lekcji.

4. W klasach 1-3 materiały do lekcji W-F przesyłane są raz w tygodniu. Pozostałe lekcje W-F realizowane są online w postaci ruchowych przerw śródlekcyjnych – w planie zaznaczone gwiazdką (*).

5. W każdej klasie po zgłoszeniu / zaobserwowaniu potrzeby ostatnie 15 minut zajęć będzie poświęcone na konsultacje indywidualne lub grupowe.

6. W klasach 8 od II półrocza odbywają się zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Zaznaczono je na planie kolorem żółtym i symbolem E8. W przypadku języka angielskiego (*) oznacza zajęcia co 2 tygodnie dla jednej grupy.