Kalendarium

Środa, 2018-09-19

Imieniny: Januarego, Konstancji

Jadłospis

Sukcesy pozaszkolne w roku 2017/2018

Konkursy pozaszkolne

 

Ogólnopolski  konkurs  przyrodniczy  ALBUS 2018

Klasy 5.

Laureaci:  Agata   Kowalik  kl.5,  Anna  Pacholska  kl. 5b, Kacper  Żenczykowski   kl. 5a

Wyróżnienie:  Zofia  Przeździecka  kl.5b

Klasy 6.

Laureaci:  Jakub Krupa  kl.6b, Szymon Szczypiórkowski  kl. 6b

Wyróżnienie:  Samuel Paprocki  kl.6b

 

 


 

Ogólnopolski  konkurs  geograficzny  ALBUS 2018

Wyróżnienie:  Aleksandra  Wasiak  kl.7d

 


 

Dzielnicowy konkurs ekologiczny "Święto lasu"

III miejsce - Alicja Lewandowska

III miejsce - Olgiert  Porowski, kl. 5d

wyróżnienie - Konstanty Kamiński

 

 


 

 

Kangur Matematyczny 2018 

wyróżnienie – Wojciech Bebernitz, kl. 4a

wyróżnienie – Marek Kopeć, kl. 5a

bardzo dobry – Tymoteusz Niedzielski, kl. 6c

wyróżnienie – Piotr Stolarczyk, kl. 7b

                         Patrycja Błońska, kl. 7c

                        Aleksandra Wasiak, kl. 7d

 


 
Ogólnopolski konkurs "Matematyka i Geogebra - MaGIK"
I miejsce - Piotr Stolarczyk, kl. 7b
 
 


Ogólnopolski konkurs robotyczny "mBot speed contest 2018"
V miejsce - zespołowo (Tymoteusz Niedzielski, kl 6c, Kamil Czerniejewski, kl. 6b, Karol Wróblewski, kl. 5a, Mikołaj Łukasik, kl 5a, Bartosz Boruta, kl. 5a, Mateusz Tkaczyk, kl. 5a, Tomasz Ostasiuk, kl. 4d, Wiktor Zimka, kl. 4d
 
 


Warszawski konkurs informatyczny na animację "Rowerowy Maj - rowerowe szaleństwo"
II miejsce - Joanna Jóśko, kl. 7d
wyróżnienie - Adriana Korzeniewska, kl. 5c, Bartosz Boruta, kl. 5a
 
 


 Ogólnopolski konkurs na prezentację multimedialną "Świadomy uczeń - zdrowy dorosły"

I miejsce - Karol Wróblewski, kl. 5a

II miejsce - Aleksandra Wasiak, kl. 7d

 


 

Warszawski konkurs multimedialny "Cudze chwalicie, swego nie znacie" - organizator MDK Muranów

I miejsce - Jan Dąbrowski, kl. 5d

 


 

 Ogólnopolski konkurs matematyczny ALBUS 2018

Laureaci: Tymoteusz Niedzielski kl. 6 c, Piotr Stolarczyk kl. 7 b, Joanna Jóśko kl. 7 d, Wiktoria Raczkowska kl. 7 a, Patrycja Błońska kl. 7 c, Aleksandra Ozdoba kl. 7 a, Krystian Snopek kl. 7I b

Wyróżnienia: Wojciech Bebernitz kl.7 a, Aleksandra Wasiak kl. 7 d, Małgorzata Durowicz kl. 7 c


 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ALBUS 2018

Laureaci: Cezary Wegera Kl 6c, Joanna Jóśko Kl 7d, Wiktoria Raczkowska Kl. 7a, Maciej Kamela Kl. 7d, Krzysztof Kołodziejczyk Kl. 7a

Wyróżnieni: Oliwia Kaczorek Kl. 6a, Małgorzata Durowicz Kl. 7c

 


 

Dzielnicowy turnieju Trzykrotnego układania łamigłówek happy na czas „3xHappy”

Laureaci:

Aleksandra Wasiak kl. 7d

Bartłomiej Woźnica kl. 5d

Olgierd Porowski, kl. 5d

Karol Wróblewski, kl. 5a

Piotr Stolarczyk, kl. 7b




 
XII Warszawski Konkurs Matematyczno – Informatyczny "Multimedialna matematyka"
 
II miejsce - Piotr Stolarczyk, kl. 7b
III miejsce - Alicja Garbacz, kl. 7a
 


 
Międzynarodowy konkurs matematyczny pt. „Kangur Matematyczny” organizowany przez Komitet Organizacyjny w Warszawie
 

klasy drugie

wyróżnienie - Niemczycka Hanna, kl. 2a, Toczyska Lena, kl. 2b

klasy trzecie

wyróżnienie - Krawiec Ireneusz kl. 3a, Pieńkos Bartłomiej kl. 3f, Wójcik Jakub kl. 3c, Filip Zygmunt kl. 3d, Wielga Krzysztof kl. 3d, Shakhmaev Sergei, kl. 3e

 


 
XIX Turniej wiedzy ekologicznej klas II "Jestem przyjacielem przyrody"

III miejsce
- drużynowo: Natalia Niedzielska, kl. 2c, Lena Toczyska kl. 2b i Zuzanna Strzelczyk kl. 2b
 


Ogólnopolski konkurs informatyczny "Gif wielkanocny"
 
II miejsce - Adriana Korzeniewska, kl. 5c 
 
 


 
Międzyszkolny Konkurs Techniki Czytania dla klas II w ramach IV edycji projektu Szkoła Przyjazna Uczniom z Dysleksją
 
Wyróżnienia: Krzysztof Lidak kl. 2a i Dawid Soliwoda kl. 2c

 


 

Wojewódzki konkurs przedmiotowy z matematyki  organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

Finalista: Piotr Stolarczyk kl. 7 b

  


 

Ogólnopolski konkurs polonistyczny  GALILEO 2018

 

Laureaci: Alina Filip kl. 4a, Natalia Pacholska kl. 6c,

 Wyróżnienia: Wojciech Bebernitz kl. 4 a, Weronika Gąsiorek kl. 4d  Jakub Krupa kl. 4b, Patrycja Radek kl. 6a

 


 

Warszawski konkurs matematyczny „Z matematyką przez życie” organizowany przez Szkołę Podstawową nr 298

 

I miejsce – Wiktoria Raczkowska, kl. 7a; Piotr Stolarczyk, kl. 7b

Wyróżnienie – Tymoteusz Niedzielski kl. 6c




 
Warszawaki konkurs informatyczny "Bezpieczni w sieci"
III miejsce:
Joanna Jóśko kl. 7d
Michał Wajler, kl. 7b


 
Ogólnopolski konkurs matematyczny GALILEO 2018
 
Laureaci: Tymoteusz Niedzielski kl. VI c, Piotr Stolarczyk kl. VII b, Joanna Jóśko kl. VII d, Wiktoria Raczkowska kl. VII a, Patrycja Błońska kl. VII c
 
Wyróżnienia: Wojciech Bebernitz kl. IV a, Aleksandra Wasiak kl. VII d, Aleksandra Ozdoba kl. VII a, Małgorzata Durowicz kl. VII c
         
 
 
Dzielnicowy konkurs OMNIBUS MATEMATYCZNY 2018
 
III miejsce zespołowo w kategorii kl. 4 - 5  - Wojciech Bebernitz kl. 4 a oraz Krzysztof Leonarski kl. 5 d



 
Warszawska Syrenka - dzielnicowy konkurs recytatorski
wyróżnienie - Makowska Agata kl. 0a  i Borkowski Jakub kl. 0a
 


 
Ogólnopolski konkurs "Orzeł informatyczny"
 
wyróżnienie- Joanna Jósko, kl. 7d

 

 


 

Konkurs plastyczny „Wielkanocne ozdoby” organizowany przez Szkołę Podstawową nr 42

 

III miejsce – Aleksander Sadowski kl. 3c

 


 

Międzyszkolny konkurs literacki „Targówek mnie inspiruje” organizowany przez Szkołę Podstawową nr 285

 

III miejsce – Maja Szafranowska kl. 6a


 
VI Warszawski Konkurs "Tak żyć, jak żyłem, warto było" . Organizator: LXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Wyróżnienie: Wiktoria Borek kl.2c oraz Martyna Kamińska kl.3b. 
 


Międzyszkolne Dni Kultury 2018
konkurs plastyczny
wyróżnienie - Wojciech Bebernitz, kl. 4c
konkurs fotograficzny
II miejsce  - Weronika Salamończyk, kl. 6c
 


 
Multitest 2017  Fizyka
Piotr Stolarczyk 7b - laureat
Wiktoria Raczkowska 7a - wyróżnienie
 

 
Mulitest 2017 Chemia:
Piotr Stolarczyk 7b - wyróżnienie

 

Ogólnopolski konkurs Alfik matematyczny

 

Wynik bardzo dobry – Wojciech Bebernitz kl. 4c

Wynik bardzo dobry – Tymoteusz Niedzielski kl. 6c

Wynik bardzo dobry – Piotr Stolarczyk kl. 7b


 

Konkurs bożonarodzeniowy na kartkę świąteczną dla chorego organizowany przez Hospicjum Domowe Zgromadzenia Księży Marianów

 

III miejsce – Aleksandra Kwaśnik kl. 3c

 Wyróżnienie - Aleksandra Kwaśniewska kl. 3a, Barbara Grygoryan kl. 3b

 


 

Dzielnicowy konkurs plastyczny "Uszyj Misia - Przytulisia" organizowany przez Szkołę Podstawową nr 58

 

Wyróżnienie - Wiktoria Borek kl. 2c

 


 

Dzielnicowy konkurs plastyczny "Najpiękniejsza bombka" organizowany przez VIII Ogród Jordanowski

 

Michał Starczak kl. 1a

 


 

Dzielnicowy konkurs plastyczny "Mój Anioł" organizowany przez Szkołę Podstawową nr 58

 

II miejsce - Piotr Bebernitz kl. 3c

Wyróżnienie - Aleksandra Kwaśnik kl. 3c

 


 

Warszawski konkurs plastyczny "Zjednoczeni w różnorodności - tak różni, tacy sami"

wyróżnienie - Joanna Jóśko, kl. 7d

 


 

Laureaci dzielnicowego konkursu plastyczno-ortograficznego dla uczniów z dysleksją rozwojową  i ryzykiem dysleksji „Rysuję, maluję – ortografię szlifuję”

 

W kategorii klas II-III

III miejsce – Aleksandra Kwaśnik, kl. 3c

 

W kategorii klas VI-VII

III miejsce – Adam Czarzasty, kl. 7a