Piątek, 2020-04-10

Imieniny: Borysławy, makarego

Dzień otwarty dla rodziców dzieci 6 i 7 letnich

Szanowni Rodzice,

zapraszamy rodziców dzieci 7 i 6 letnich na dzień otwarty rekrutujących swoje dzieci do klasy I i oddziałów przedszkolnych od 1 września 2020r. (r. szk. 2020/2021).

Spotkanie odbędzie się 25 lutego (wtorek) 2020r. o godz. 17.30 w budynku Szkoły Podstawowej nr 114 im. Jędrzeja Cierniaka z Oddziałami Integracyjnymi.

W trakcie dnia otwartego:

- przedstawimy ofertę szkoły – spotkanie z rodzicami na stołówce szkolnej (spotkanie z dyrekcją szkoły, nauczycielami i specjalistami – terapeutami)

- zaprezentujemy sale edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej

- zaprezentujemy inne miejsca pobytu w szkole dzieci młodszych, np. biblioteka, świetlica.

W tym czasie zapraszamy dzieci na zajęcia/ warsztaty: plastyczne, zajęcia z ozobotami (robotyka), zabawy na dywanie interaktywnym. Prosimy, aby dzieci miały wygodne obuwie na zmianę.

03 marca 2020r. od godz. 13.00 do 19. 03. 2020r. zostanie uruchomiony elektroniczny system rekrutacji do klas I w szkołach podstawowych pod adresem podstawowe.edukacja.warszawa.pl oraz do oddziałów przedszkolnychprzedszkola.edukacja.warszawa.pl.

Rodzice będą mogli wprowadzić do systemu dane dziecka i dokonać rejestracji wniosku/zgłoszenia o przyjęcie do oddziału przedszkolnego lub do klasy I w szkole podstawowej.

Zarejestrowany wniosek/zgłoszenie należy wydrukować, podpisać i złożyć w szkole pierwszego wyboru. Przed wypełnieniem wniosku prosimy o zapoznanie się z zasadami oraz harmonogramem rekrutacji – www.sp114.edu.pl/rekrutacja oraz http://www.edukacja.warszawa.pl/dla-ucznia-i-rodzica/rekrutacja