Wtorek, 2020-07-14

Imieniny: Kamili, Kamila

Dzień otwarty i zasady rekrutacji

03. 03. 2020r. od godz. 13.00 do 19. 03. 2020r.   zostanie uruchomiony elektroniczny system rekrutacji do klas I w szkołach podstawowych pod adresem:

podstawowe.edukacja.warszawa.pl

Rodzice będą mogli wprowadzić do systemu dane dziecka i dokonać rejestracji wniosku/zgłoszenia o przyjęcie do oddziału przedszkolnego i do klasy I w szkole podstawowej.

Zarejestrowany wniosek/zgłoszenie należy wydrukować, podpisać i złożyć w szkole pierwszego wyboru. Przed wypełnieniem wniosku prosimy o zapoznanie się z zasadami oraz harmonogramem rekrutacji.

Szanowni Rodzice,

zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY rodziców dzieci 7 letnich (roczniki ur. 2013) rekrutujących dzieci do klasy I od 1 września 2020r. (r. szk. 2020/2021).

Spotkanie odbędzie się 25 lutego (wtorek) 2020r. o godz. 17.30 w budynku Szkoły Podstawowej nr 114 im. Jędrzeja Cierniaka z Oddziałami Integracyjnymi.

W trakcie Dnia Otwartego:

- przedstawimy ofertę szkoły – spotkanie z rodzicami na stołówce szkolnej (nastąpi spotkanie z dyrekcją, nauczycielami i specjalistami – terapeutami)

- zaprezentujemy sale edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej

- zaprezentujemy inne miejsca pobytu w szkole dzieci młodszych, np. biblioteka, świetlica.

W tym czasie zapraszamy dzieci na zajęcia/ warsztaty: plastyczne, zajęcia z ozobotami, zabawy na dywanie interaktywnym.

Poniżej informacje dotyczące rekrutacji