Poniedziałek, 2020-01-27

Imieniny: Anieli, Juliana

Świąteczne ozdoby

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia – czas pachnącej i uroczystej Wigilii, odwiedzin, śpiewania kolęd, wspólnego spędzania czasu w radości i spokoju. W naszej świetlicy świąteczna atmosfera gości już od kilkunastu dni. Dzieci wraz z nauczycielami wykonały  piękne świąteczne dekoracje w salach i na korytarzach szkoły oraz przygotowały ozdoby świąteczne, które można było nabyć na kiermaszu świątecznym. Na specjalnie przygotowanych stoiskach znalazły się własnoręcznie wykonane bożonarodzeniowe dekoracje, m.in. choinki z szyszek, korków, wspaniałe stroiki, wieńce, bombki, gwiazdy, aniołki, mikołaje, kartki świąteczne. Ozdoby były bardzo pomysłowe i kolorowe,  lśniły, błyszczały, szeleściły… Zakupione ozdoby świąteczne z pewnością napełnią domy magią Świąt. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom biorącym udział w naszej akcji.