Poniedziałek, 2019-12-16

Imieniny: Albiny, Sebastiana

Pierwszy apel samorządowy

25 września odbył się w naszej szkole pierwszy apel samorządowy, który poprowadzili wybrani w wyborach bezpośrednich reprezentanci SU:

Agata Kowalik, 7b
Marta Jaczewska, 7c
Franciszek Pisarski, 8b
Oliwia Kaczorek, 8a
Basia Grygorian, 5b

Na apelu przypomniano pokrótce o stałych akcjach Samorządu oraz przedsięwzięciach, które będą realizowane w roku szkolnym 2019/20. Będą to m.in.:

- „Dzień w semestrze z telefonem komórkowym” – czyli wprowadzenie łącznie dwóch dni w roku szkolnym, kiedy będzie można korzystać z telefonów na przerwach. Daty zostaną wylosowane i podane na tablicy Samorządu.

- „Strefa ciszy” – sala, w której uczniowie mogą przebywać na przerwach aby poczytać lub pouczyć się w ciszy. Docelowo będzie to sala 36.

- „Szczęśliwy kolor” – w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca osoba ubrana w wylosowany kolor będzie zwolniona z odpowiedzi ustnej.

- Współpraca z fundacją WWF w celu adopcji zwierzaka przesz szkołę.

- II Edycja Samorządowej Ligi Zadaniowej.

Prosimy pamietać, że informacje o wszystkich naszych akcjach będą publikowane na bieżąco na tablicy Samorządu. Zapraszamy wszystkich uczniów, aby przychodzili na comiesięczne spotkania Samorządu i rozmawiali z nami, jeśli macie jakieś ciekawe pomysły do zrealizowania lub sądzicie, że coś w szkole powinno się zmienić. Każdy będzie mile widziany.