Sobota, 2019-11-16

Imieniny: Edmunda, Marii

BIEGI PRZEŁAJOWE SPORTOWY TARGÓWEK 08.09.2019

8 września uczniowie naszej szkoły brali udział w biegach przełajowych w ramach Sportowego Targówka organizowanego przy okazji Dni Targówka 2019. Cała impreza odbywała się w Parku Bródnowskim. Uczniowie rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych. Pogoda tego dnia nie rozpieszczała. Przed zawodami spadło sporo deszczu niemniej najbardziej wytrwałych takie warunki nie odstraszyły.

Nasi uczniowie zdobyli łącznie 5 medali: 3 złote (Róża Lewandowska, Nicola Szałkowska, Kajetan Lewandowski), 1 srebrny (Alicja Rój) oraz 1 brązowy (Nicola Szałkowska wraz z tatą w biegu rodzinnym).

Nad całością rywalizacji czuwali nauczyciele wychowania fizycznego z SP 114: Sylwester Kuśmierz, Krzysztof Protazy i Grzegorz Kozłowski.

Sylwester Kuśmierz