Sobota, 2019-11-16

Imieniny: Edmunda, Marii

Budżet obywatelski - głosowanie

Zachęcamy do głosowania na projekty w budżecie obywatelskim na rok 2020.
Pani M. Sikorska zgłosiła do te edycji kilka projektów adresowanych do dzieci i dorosłych, które w części będą realizowane na terenie naszej szkoły.
Projekty dzielnicowe:
1. Aktywni na Targówku - sporty zespołowe (zajęcia dla kobiet i mężczyzn) nr. 577

2. Aktywni na Targówku 2020- biegi nr 815

3. Kreatywna Świetlica (origami modułowe, balonowe kreacje, gry planszowe i roboty) nr 861

4. Artystyczna świetlica dla dzieci - taniec, nauka gry na gitarze oraz zajęcia plastyczne nr 893

5. Piłka nożna dla dzieci i dorosłych nr 936

6. Angielski z native speakerem dla dzieci i młodzieży nr 977

7. Rekreacyjna Warszawa nr 1650

8. Gimnastyka i aerobic nr 916

Projekt ogólnomiejski:
Zajęcia sensoryczne dla mam z dziećmi od 6 miesięcy do 3 lat nr 845

Głosowanie trwa od 6 do 23 września 2019 r. Można zagłosować elektronicznie przez Internet albo papierowo w urzędzie dzielnicy.
Można wybrać do 15 projektów na poziomie dzielnicowym w wybranej dzielnicy oraz do 10 projektów na poziomie ogólnomiejskim, niezależnie od wartości tych projektów.
Ważne! Można zagłosować tylko w jednej dowolnie wybranej dzielnicy oraz na poziomie ogólnomiejskim.

GŁOSOWANIE ELEKTRONICZNE
1. Wejdź na stronę app.twojbudzet.um.warszawa.pl lub link https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/voting/welcome
2. Kliknij przycisk ROZPOCZNIJ GŁOSOWANIE, a następnie wpisz adres email. Na Twoją skrzynkę pocztową przyjdzie wiadomość z linkiem. Kliknij go, żeby rozpocząć głosowanie.
3. Wybierz projekty, na które chcesz zagłosować (dzielnicowe i ogólnomiejskie).
4. Uzupełnij swoje dane. Twoje dane nie będą nikomu udostępnione.
5. Zagłosuj.

GŁOSOWANIE PAPIEROWE
1. Przyjdź do urzędu dzielnicy. Zabierz za sobą swój dokument tożsamości - będzie potrzebny do głosowania. W urzędzie otrzymasz kartę do głosowania. Na miejscu będzie również pracownik urzędu, który może Ci pomóc w zagłosowaniu. Otrzymasz wydrukowaną kartę do głosowania.
2. Wypełnij kartę - postaw X przy projektach, na które chcesz zagłosować (dzielnicowe i ogólnomiejskie).
3. Uzupełnij swoje dane. Twoje dane nie będą nikomu udostępnione.
4. Oddaj wypełnioną kartę w punkcie głosowania.

1. Można zagłosować tylko raz - internetowo albo papierowo.
2. Głosować może każdy mieszkaniec Warszawy - nie trzeba być zameldowanym.
3. Głosować można w każdym wieku – dzieci też mogą głosować.

Zachęcam do oddawania głosów,
Marta Sikorska