Sobota, 2019-08-24

Imieniny: Bartosza, Jerzego

Farmerowy sukces

4 czerwca w Muzeum Powstania Warszawskiego odbył się Finał Mistrzostw Polski w Superfarmera. Gracze walczyli o miano najlepszego z najlepszych i tytuł polskiego Superfarmera. W trakcie turnieju nauczyciele i opiekunowie mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach, podczas których poznali najnowsze gry Granny.

Przed rozgrywkami uczestnicy zwiedzali Muzeum Powstania Warszawskiego.  Naszą szkołę w turnieju reprezentowali finaliści szkolnego i dzielnicowego turnieju Superfarmera: Michał Zawadzki, Maciek Ostasz, Alicja Rzeszutek i Lena Toczyska.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że finalista szkolnego turnieju Superfarmera w naszej szkole Michał Zawadzki zajął IV miejsce w finale ogólnopolskim!

Każdy uczestnik turnieju otrzymał dyplom i gry. Dodatkowo przyznane zostały wyróżnienia za najpiękniejsze przebranie nawiązujące do gry Superfarmer.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom tego fantastycznego spotkania w tak niezwykłym miejscu, jakim jest Muzeum Powstania Warszawskiego. Dziękujemy wszystkim  graczom za wspaniałą zabawę i grę fair play.

Cieszymy się, że gry Granna są ulubionymi grami w naszej świetlicy. Jest to tym bardziej cenne, gdyż mają one wiele zalet: umożliwiają nawiązywanie relacji społecznych, integrują dzieci, uczą współpracy, przestrzegania reguł, gry fair – play, rozwijają motorykę, procesy poznawcze.

Już nie możemy doczekać się kolejnego Finału za rok!