Poniedziałek, 2019-05-20

Imieniny: Bazylego, Bernardyna

Karta ucznia dla przyszłych pierwszoklasistów

Szanowni Państwo, przekazujemy poniżej informację z ZTM dotyczącą kart miejskich.

Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do pisma z dnia 28 marca 2019 r. dotyczącego procedury w zakresie wydawania Kart Ucznia dzieciom przyjętym do klas I w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2019/2020, uprzejmie informujemy, iż Zarząd Transportu Miejskiego przygotował platformę umożliwiającą składanie wniosków drogą elektroniczną.

Link dedykowany wyłącznie dla Państwa placówki to: https://kartaucznia.ztm.waw.pl/39cea5e4

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie powyższej informacji rodzicom/opiekunom prawnym dzieci, celem złożenia bezpośrednio przez rodziców/opiekunów prawnych wniosku o wydanie Karty Ucznia drogą elektroniczną.

W załączeniu przekazujemy również „Instrukcję” do elektronicznego składania wniosków.

Prosimy, aby Rodzice złożyli wnioski elektronicznie do dnia 31.05.2019 r.