Poniedziałek, 2019-05-20

Imieniny: Bazylego, Bernardyna

UROCZYSTA GALA KONKURSOWA

9 maja 2019 r. w SP nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka w Warszawie. odbyła się uroczysta GALA KONKURSOWA 2019. Podczas uroczystości nastąpiło rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników konkursów organizowanych przez SP nr 114, a przeznaczonych dla uczniów z klas II – VIII:

• Konkurs ortograficzny „MISTRZ ORTOGRAFII” – XVI edycja

• Konkurs czytelniczy „CZYTAM ZE ZROZUMIENIEM” – XIV edycja

• Konkurs plastyczny „MALOWANE WIERSZE POETÓW POLSKICH” – IV edycja

• Warszawski Konkurs Fotograficzny o tematyce literackiej „TY CZY JA - KTO Z NAS JEST PRAWDZIWY?” - II edycja

• II Warszawski Konkurs Informatyczny „BEZPIECZNI W SIECI”

Zaprezentowaliśmy uczniów, którzy otrzymali dyplomy oraz zdobyli wyróżnienia i nagrody w zmaganiach z ortografią języka polskiego, literaturą i poezją, plastyką, fotografią i informatyką. Pokazaliśmy uczniów i ich talenty, które pielęgnują i rozwijają pod okiem swoich Nauczycieli, przy wsparciu Rodziców. Gratulujemy Wam - twórcom sukcesów młodych ludzi, bo ich sukcesy – to Wasze sukcesy. Gratulujemy uczniom ich osiągnięć i  życzymy kolejnych laurów.

Na naszej imprezie gościliśmy zastępcę Burmistrza Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy p. Jędrzeja Kunowskiego, p. Karolinę Świerszcz – przedstawiciela firmy GRANNA, nauczycieli z warszawskich szkół oraz nauczycieli SP 114 – współtwórców i współorganizatorów konkursów o zasięgu dzielnicowym i warszawskim. Dziękujemy wszystkim za włożony wkład pracy przy realizacji tych projektów.

W części artystycznej zaprezentował się szkolny zespół „Ósemeczki” z dwoma piosenkami i układem choreograficznym. Tym występem uczniowie z kl. Ib zdobyli I miejsce w XXV Konkursie Muzycznym DEBIUTY 2019 organizowanym przez DK ŚWIT. Serdeczne gratulacje dla młodych artystów i podziękowania dla wychowawcy za to widowisko.

Nasze konkursy honorowym patronatem objęli:

- Mazowiecki Kurator Oświaty

- Marszałek Województwa Mazowieckiego

- Burmistrz Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy

Zapraszamy do Galerii zdjęć.