Niedziela, 2019-09-15

Imieniny: Albina, Lolity

Wznowienie zajęć dydaktycznych

Szanowni Rodzice! informuję, że akcja strajkowa rozpoczęta 8 kwietnia 2019r. zostaje zawieszona od 27 kwietnia 2019r.

Od poniedziałku – 29 kwietnia 2019r. odbywają się zajęcia dydaktyczne wg. planu. Zgodnie z kalendarzem roku szkolnego były to dni wolne od zajęć dydaktycznych. Jednak w porozumieniu z Radą Rodziców 29 i 30 kwietnia będą dniami dydaktycznymi. 2 maja jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Wtedy w szkole zorganizowane będą tylko zajęcia opiekuńcze.

Deklaracje na posiłki można zgłaszać drogą e-mail pbgastro@wp.pl lub telefonicznie 507 050 302 do 26 kwietnia do godz. 14.00 lub opłacić przelewem zgłosić, że posiłki zostały opłacone. Wyjątkowo deklaracje na posiłki będą przyjmowane 29 kwietnia od 7.00 do 8.00. Płatność za te dni może zostać uregulowana w maju.

Pragnę bardzo serdecznie podziękować Rodzicom za okazane wsparcie, wyrozumiałość i cierpliwość. Mogę zapewnić, że 8 dni dydaktycznych, które nie zostały zrealizowane z powodu strajku  nie wpłyną na realizację podstawy programowej oraz oceny końcowe.

Magdalena Raboszuk - dyrektor szkoły