Sobota, 2019-07-20

Imieniny: Fryderyka, Małgorzaty

Dzień otwarty i zasady rekrutacji do klas pierwszych

20 lutego 2019r. od godz. 13.00 zostanie uruchomiony elektroniczny system rekrutacji do klas I w szkołach podstawowych pod adresem:

podstawowe.edukacja.warszawa.pl

Rodzice będą mogli wprowadzić do systemu dane dziecka i dokonać rejestracji wniosku/zgłoszenia o przyjęcie do oddziału przedszkolnego i do klasy I w szkole podstawowej.

Zarejestrowany wniosek/zgłoszenie należy wydrukować, podpisać i złożyć w szkole pierwszego wyboru. Przed wypełnieniem wniosku prosimy o zapoznanie się z zasadami oraz harmonogramem rekrutacji.

Szanowni Rodzice,

zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY rodziców dzieci 7 letnich (roczniki ur. 2012) rekrutujących dzieci do klasy I od 1 września 2019r. (r. szk. 2019/2010).

Spotkanie odbędzie się 19 lutego (wtorek) 2019r. o godz. 17.30 w budynku Szkoły Podstawowej nr 114 im. Jędrzeja Cierniaka z Oddziałami Integracyjnymi.

W trakcie Dnia Otwartego:

- przedstawimy ofertę szkoły

- nastąpi spotkanie z dyrekcją, nauczycielami i specjalistami – terapeutami

- zaprezentujemy sale edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej

- zaprezentujemy inne miejsca pobytu w szkole dzieci młodszych, np. biblioteka, świetlica.

19 lutego od godz. 17.30 zapraszamy dzieci na zajęcia z robotyki. Zajęcia przeprowadzą nauczyciele ze szkoły. Prosimy o przyniesienie dla dziecka obuwia na zmianę.

Rekrutacja będzie prowadzona przez system elektroniczny od 20 lutego do 8 marca 2019r.

Rodzice, których dzieci w r. szk. 2018/2019 uczęszczają do oddziału przedszkolnego w naszej szkole i są zdecydowani kontynuować edukację w SP114 począwszy od klasy I powinni wypełnić wniosek kontynuacji edukacji. Nie biorą wtedy udziału w rekrutacji elektronicznej. Druki będą rozdawane chętnym rodzicom i zwracane do sekretariatu do 19 lutego 2019r.

Poniżej informacje dotyczące rekrutacji