Sobota, 2019-05-25

Imieniny: Borysa, Magdy

W Warszawie jest moc

W ramach działań Samorządu Uczniowskiego został złożony wniosek na konkurs pt. "W Warszawie jest moc" organizowany przez Fundację ARTE, a finansowany przez Miasto Stołeczne Warszawa, na doposażenie sali gier w naszej szkole.

Merytorycznym opiekunem konkursu była p. M. Sikorska. W wyborze i zakupie gier pomagała p. M. Kardas.

Z pozyskanych środków zostały zakupione gry planszowe i pojemniki do ich przechowywania oraz naklejki na podłogę wskazujące drogę do sali gier według pomysłu p. M. Mularczyk.

Po feriach zimowych Samorząd Uczniowski zorganizuje Turniej Gier z nagrodami. Prosimy o zachęcanie uczniów do korzystania z nowych gier w czasie długich przerw i dbania o ich stan podczas dyżurów oby jak najdłużej nam służyły.