Środa, 2019-06-26

Imieniny: Jana, Pauliny

Akcje Samorządu Uczniowskiego

Czwartek w naszej szkole przebiegał pod hasłem wróżb i zabaw andrzejkowych. Na długich przerwach w Sali Gier uczniowie mieli okazję skorzystać z bogatego katalogu wróżb i zabaw. Można było przekuć papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, wylosować magiczne bileciki z nazwami zawodów przyszłości, powróżyć z ręki, wosku i kart cygańskich. Zabawy bardzo podobały się uczniom, którzy tłumnie przybyli aby poznać swoją najbliższą przyszłość.

Długie, pełne napięcia oczekiwanie… Charakterystyczny odgłos dzwonków… Pojawia się ON – ŚWIĘTY MIKOŁAJ. Taka właśnie atmosfera gościła w czwartek, 6 grudnia, gdy w naszej szkole za sprawą SU odbyły się Mikołajki. Ten dzień każda z klas postanowiła spędzić na swój sposób - jedni zdecydowali się na tradycyjne wręczanie prezentów wylosowanej wcześniej osobie, inni zaś wybrali się na integracyjną wycieczkę. Uczniowie, którzy przyszli w czapeczkach Mikołaja zrobili sobie również pamiątkowe zdjęcie. Wszystkim dopisywały świetne humory i towarzyszył  świąteczny nastrój. Oby więcej takich dni w naszej szkole :-)