Poniedziałek, 2018-12-10

Imieniny: Danieli, Bohdana

Wyniki konkursu na najciekawszą zakładkę do książki

21 listopada br. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszą zakładkę do książki. Do konkursu zostało zgłoszonych 86 zakładek, które były oceniane w dwóch kategoriach klas I-III i klas IV-VIII.

Komisja w składzie: Agnieszka Domieniuk, Elżbieta Galińska-Dajnowska, Katarzyna Lech, Maria Lech, Lucyna Rębowska, Anna Wójcicka oraz Marta Jaczewska - przewodnicząca SU przyznała w każdej kategorii trzy miejsca od I do III oraz wyróżnienia.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Gratulujemy laureatom i wyróżnionym. Dyplomy i nagrody uczniowie otrzymają na apelu podsumowującym pierwsze półrocze, a teraz zapraszamy do podziwiania zakładek, które znajdują się na wystawie w bibliotece szkolnej