Poniedziałek, 2018-12-10

Imieniny: Danieli, Bohdana

Biegi i marsze przełajowe Targówek 2018

Z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości w Lasku Bródnowskim zorganizowano kolejną edycję biegów i marszów przełajowych. W tych ważnych zawodach oczywiście nie mogło zabraknąć reprezentantów naszej szkoły. Zawody poprzedzono wspólnym odśpiewaniem hymnu narodowego. Uczestnicy rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych na dystansach od 200 metrów do 5 kilometrów. Na uczniów na mecie czekały bogate pakiety startowe oraz medale natomiast najlepsze trójki w każdej kategorii wiekowej otrzymały nagrody rzeczowe. Nasi uczniowie również spisali się na medal kończąc rywalizację na wysokich miejscach a troje z nich stawało na drugim i trzecim miejscu podium (II miejsce - Wiktoria Małek – klasa IV b, II miejsce  -  Aleksander Małek - klasa VI d, III miejsce  - Kuba Sosnowski vel Szymański - klasa IV e).

Sylwester Kuśmierz