Wtorek, 2018-11-20

Imieniny: Anatola, Edyty

Ślubowanie klas pierwszych

10.10.2018 roku, odbyła się na sali gimnastycznej uroczystość ślubowania klas pierwszych. Podczas tej podniosłej uroczystości uczniowie klas I a i I b, zostali pasowani na uczniów SP 114. Ósmoklasiści mieli również swój udział: wystawili na tą okoliczność poczet sztandarowy. Chór szkolny wykonał Mazurka Dąbrowskiego oraz Hymn Dzielnicy Targówek. W czasie imprezy byli obecni dyrektorzy naszej szkoły oraz przedstawiciele samorządu dzielnicy: Zastępca Przewodniczacego Rady Dzielnicy, Burmistrz  Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy. Gościła również w naszej szkole kierownik Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży oraz prezes Towarzystwa Rozwijania Aktywnosci Dzieci "Ta szansa". Pierwszaki otrzymały upominki: od starszych kolegów z Małego Samorządu, od władz dzielnicy Targówek i od Towarzystwa „Ta Szansa”. Po części oficjalnej pierwszaki zaprezentowały krótki program artystyczny. Uczniowie zakończyli ten uroczysty dzień słodkim poczęstunkiem.