Wtorek, 2018-11-20

Imieniny: Anatola, Edyty

Nagrody i podziękowania dla nauczycieli

Z okazji święta Edukacji Narodowej nauczyciele z naszej szkoły wraz z pracownikami administracji i obsługi odebrali zasłużone nagrody i podziękowania za swoją ciężką pracę. Szczególnie miło jest mi ogłosić, że za wybitne zasługi dla oświaty Medal Komisji Edukacji Narodowej odebrała Pani Danuta Sutkowska – Dominik, wychowawca świetlicy. Krzyż zasługi za pracę na rzecz oświaty odebrały Panie: Marzena Borkowska, pedagog szkolny oraz Małgorzata Łaska, nauczyciel języka angielskiego. W czasie gali w Teatrze Rampa nauczyciele odebrali gratulacje Burmistrza Dzielnicy Targówek Pana Sławomira Antonika i Przewodniczącej Rady Dzielnicy Pani Joanny Mroczek. Medal i krzyże zasługi wręczane były w imieniu Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej i Minister Edukacji Narodowej przez Wojewodę Mazowieckiego i Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Ponadto w tym roku w Teatrze Rampa miała miejsce niecodzienna wystawa prac nauczycieli i pracowników oświaty pt. „Z pasją przez życie”. Naszą szkołę reprezentowali wyróżniający się i utalentowani twórcy - nauczyciele:

Pani Ewelina Jasińska – nauczyciel j. polskiego. Jej pasją są malarstwo i akryl na papierze.

Pani Anna Kmieć – pedagog wspomagający. Jej pasją są rysunek graficzny i haft artystyczny.

Pani Dagmara Oleksy – Gołąbek  - do 31 sierpnia wychowawca świetlicy w szkole. Jej pasją jest poezja.

Pan Artur Krysiak – nauczyciel techniki i plastyki, przewodnik   po Warszawie, prowadzi gry miejskie. Z wykształcenia jest historykiem sztuki. Jego pasją jest malarstwo olejne.

Serdecznie gratuluję nagrodzonym i wyróżnionym.

Magdalena Raboszuk - dyrektor szkoły