Sobota, 2018-10-20

Imieniny: Ireny, Kleopatry

Bezpłatne zajęcia w Stowarzyszeniu Piłkarskim POLONEZ

Przewodniczący Komisji Sportu Urzędu Dzielnicy Targówek – Pan Bartosz Szajkowski przekazał dla chętnych uczniów ze szkoły klas I-III i grup przedszkolnych vouchery. Rodzice uczniów zarówno chłopców jak i dziewczynek chcący rozwijać swoje zainteresowania piłkarskie, proszeni są o zgłoszenie się na bezpłatne treningi do klubu Piłkarskiego Polonez Warszawa. Voucher jest do wykorzystania do końca października br. dla osób, które zarejestrują się na stronie www.sppolonez.pl. Informacje udzielane są pod numerem telefonu 502-705-435. Vouchery są do odebrania przez uczniów  lub rodziców w świetlicy szkolnej. Rodzice dzieci z grup przedszkolnych mogą odebrać vouchery u nauczyciela wychowania przedszkolnego.