Piątek, 2018-06-22

Imieniny: Pauliny, Sabiny

Rowerowy Maj - podsumowanie kampanii

Z radością informujemy, iż nasza szkoła została "Najlepszą Szkołą Rowerową na Tarówku"!

W sobotę 9 czerwca w Multimedialnym Parku Fontann odbył się piknik z okazji zakończenia III edycji kamanii Rowerowy Maj, podczas którego były wręczane nagrody dla najaktywniejszych szkół i klas oraz nagrody dla zwycięzców konkursu plastycznego i informatycznego.  Reprezentanci naszej szkoły odebrali nagrodę dla szkoły oraz dla najlepszej klasy, którą okazała się 5a. Uczniowie tej klasy wygrali wycieczkę na tor kolarski do Pruszkowa. Wysoko też zostały ocenione animacje (rowerowe szaleństwo) naszych uczniów - aż trzy prace nagrodzone!  Joanna Jóśko, kl. 7d uzyskała drugie miejsce, Adriana Korzeniewska, kl. 5c i Bartosz Boruta, kl. 5a- wyróżnienie. Uczniowie ci osobiście odebrali nagrody. Gratulujemy!