Kalendarium

Poniedziałek, 2019-01-21

Imieniny: Agnieszki, Jarosława

Jadłospis

Biblioteko - dziękujemy!

Wraz ze zbliżającym się końcem roku szkolnego zakończyliśmy trwające od września 2017 co środowe spotkania w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 12 przy ul. Kuflewskiej 6. Spotkania odbywały się pod hasłem "Od słuchania do czytania", a uczestniczyła w nich dziesięcioosobowa grupa dzieci ze świetlicy (kl. 1-3) pod opieką p. Dagmary Oleksy-Gołąbek i p. Doroty Walczuk. Celem spotkań było zachęcenie dzieci do czytania książek i korzystania z biblioteki, wsparcie w nauce czytania oraz rozwijanie kreatywności twórczej - dzieci wykonywały ciekawe prace plastyczne związane tematycznie z czytanymi podczas każdego spotkania książkami. 
Dodać należy, że współpraca świetlicy z biblioteką przy ul. Kuflewskiej trwa już kilka lat i stanowi lubiany przez dzieci element świetlicowych zajęć. 
Dziękujemy paniom z biblioteki - p. Marii, p. Agnieszce i p. Basi za wspólnie spędzony czas, cierpliwość do naszych czasem niesfornych podopiecznych, interesujące wybory książek do czytania i fantastyczne pomysły na prace plastyczne. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!