Środa, 2018-08-15

Imieniny: Marii, napoleona

Dla Mamy i Taty

Każdego roku w okolicach 26.05 zapraszamy rodziców na uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, organizowaną przez świetlicę we współpracy z wychowawcami klas 1-3 oraz grupą przedszkolną.
Tegoroczna uroczystość miała miejsce 28.05. Na program artystyczny złożyły się występy przygotowane przez grupę 0, kl. 1d i 3d, uczniów grających na gitarach i ukulele oraz dzieci z kl. 1c, 2a, 2b i 3b. Były wiersze, piosenki, tańce, a nawet układ choreograficzny z elementami akrobatyki, nie zabrakło życzeń i gromkiego "Sto lat" - a wszystko przyjęte gorącymi oklaskami i łzą wzruszenia w oku rodziców. Na do widzenia każdy Tata otrzymał jako upominek przypinkę z napisem "Super Tata", a każda Mama - piękną bransoletkę. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość.