Środa, 2022-05-25

Imieniny: Borysa, Magdy

TYDZIEŃ KARNAWAŁU W KLASACH 1-3 I GRUPIE 0

W dniach 24-28.02. w klasach 1-3 i w oddziale przedszkolnym obchodzony był TYDZIEN KARNAWAŁU.

W szkolnych ławkach zasiadły księżniczki, Spidermeni, kotki, żołnierze i wiele innych barwnych postaci. Wychowawcy przygotowali dla swoich podopiecznych liczne atrakcje: filmy edukacyjne pt. Karnawał,  quizuy, na temat wiedzy o zwyczajach karnawałowych w Polsce i na świecie. Dzieci brały udział w zabawach przy muzyce: taniec na gazecie, taniec z balonem, taniec z kartką między plecami. Swoją wiedzę i umiejętności mogły sprawdzić w konkursach m.in. Wyzwania,  Zagdakowo. Przygotowały okolicznościowe okulary karnawałowe. Na zakończenie nie zbrakło pamiątkowych zdjęć w foto-budce oraz nagród w loterii fantowej.